13 Ocak Cuma En İyi Benim Özgür Şahin kimi seçti?


13 Ocak Cuma En İyi Benim Özgür Şahin kimi seçti?

Fox Tv’nin izdivaç programı En İyi Benim farklı konsepti ile reytinglerde üst sıralara çıkmayı başardı. Bir damat ve 4 gelin adaydan oluşan konseptte, gelinler kendilerini damat adayına beğendirmeye çalışıyorlar. Her gelin haftanın bir günü damat adayı için süsleniyor, güzel yemekler yapıyor ve damat adayını evinde ağırlıyor. Haftanın son gününde ise damat adayı tüm gelin adaylarını kendi evinde ağırlıyor. Günün sonunda damat adayı geçirdiği dört günün sonunda kararını açıklıyor ve gelin adaylarından birisini seçiyor. Tabi son noktayı gelin adayı koyuyor ve damat adayını kabul edip etmediğini söylemesi ile o hafta geride kalıyor. 9 Ocak-13 Ocak haftasının damat adayı bilindiği gibi ÖZgür Şahin. Bakalım ÖZgür Şahin hangi gelin adayını seçti? Ayrıntılar haberimizde…

En İyi Benim Özgür Şahin kimi seçti?

Fiziki olarak uyumdan ziyade karakter olarak uygunluğa daha çok dikkat eden Özgür karar verirken buna çok dikkat edecektir. Gelin adayları arasındaki seçim yaparken oldukça zorlandığı dikkatlerden kaçmadı. 

Özgür Şahin kırmızı gülerin sahibi olarak Sıdıkayı seçti.Peki Sıdıka Özgüre evet diyecek mi diye düşünürken çok geçmeden Sıdıka da cevabını olumlu yönde vererek mutlu bir yuva kurmada güzel bir adım atmış oldular. Yeni ilişkilerinde çifte mutluluklar dileriz.

En İyi Benim 72. Bölüm 1.Tanıtımı

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 9 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın