27 Ağustos Var Mısınız Yok Musunuz Yarışmacıları Kimler? 27 Ağustosta Kimler Yarışıyor?


27 Ağustos Var Mısınız Yok Musunuz Yarışmacıları Kimler?

Star Tv ekranlarının sevilen  programı İlker Ayrıkla Var Mısınız Yok Musunuz 27 Ağustos Cumartesi günü de yine renkli yine eğlenceli yarışmacılarla ekranlara geliyor. Belki de yarışma boyunca programa en çok renk katan en eğlenceli çiftlerden birisi yarışıyor bu akşam. Peki bu eğlenceli çift kimdir, kimler yarışıyor bakalım.

Dizi Haber Sitesi  27 Ağustos Var Mısınız Yok Musunuz Yarışmacıları Kimler? Volkan Ve Gülcan Kimdir?

var-misiniz-yok-musunuz-21-agustos-18-bolum-pazar-yarismacilari-kimlerVar Mısınız Yok Musunuz 27 Ağustosta Kimler Yarışıyor?

Geçtiğimiz hafta 21 ağustos Pazar akşamı yarışacak olan çiftimiz o gün Gaziantep’te gerçekleşen düğünde yapılan bombalı saldırı sonucu 50 vatandaşımızın hayatın kaybetmesi dolayısıyla yayınlanmamış ve o günün yarışma programı 27 Ağustos Cumartesiye ertelenmişti. Dolayısyla bugün yarışacak olan yarışmacılarımız yine 21 ağustos yarışmacıları olan 27 Ağustos Cumartesi Var Mısınız Yok Musunuz da kim yarışacak? Var Mısınız Yok Musunuz 27 Ağustos yarışmacıları kimler olacak? 27 Ağustosta Var Mısınız Yok Musunuz da kim yarışıyor gibi sorularımızın cevabını kısaca verelim.

Dizi Haber Sitesi  Kim Milyoner Olmak İster Geçtiğimiz günlerde Van Gölü yakınlarında


var-misiniz-yok-musunuz-yayindan-mi-kaldirildi-neden-yayindan-kaldirildi-2

Var Mısınız Yok Musunuz 27 Ağustos Yarışmacısı Volkan Kimdir

Uzun yıllar kredi borcu ödemek zorunda kalan ve hastalıklarla pençeleşen Volkan bakalım bu akşam ne yapacak?

Var Mısınız Yok Musunuz 27 Ağustos Yarışmacısı Gülcan Kimdir

Var Mısınız Yok Musunuz 27 Ağustos Gülcan İle Volkan Ne Kadar Kazandı? Kim Ne Kazandı? TıklayınızDizi Haber Sitesi  Aşk Laftan Anlamaz 5 Ekimde Çalan ŞArkı ve Sözleri-Öpüşme Sahnesi-Kalben Sadece
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 27 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın