Altınsoylar Şaziye Kim? Gerçek Adı Ve Oynadığı Diziler?


Altınsoylar Şaziye Kim? Gerçek Adı Ne?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Altınsoylar izleyicisinin beğenisini toplamayı başardı. Dizinin usta kadrosuna yine yetenekli bir oyuncu dahil oluyor. Aras Aydın, Ayça Ayşin Turan, Şebnem Bozoklu, Cihat Tamer, Bennu Yıldırımlar, Ünal Yeter, Birsen Dürülü, Görkem Şarkan, Begüm Akkaya, Burak Sevinç, Bora Koçak ve Sami Aksu’nun rol aldığı diziye katılan Şaziye karakterine can veren oyuncumuzun gerçek ismi Selen Uçer’dir. Selen Uçer’in diziye katılması ile Şaziye Kimdir? Şaziye’nin Gerçek Adı Ne? Şaziye Nereli? Şaziye’nin Boyu kilosu Kaç? gibi sorular ilzeyiciyi meraklandırdı.

Dizi Haber Sitesi  Gülümse Yeter 2 Ağustos 3. Bölümde Çalan Kalbimizdeki Dikenler Açacak Mı Şarkısı

altinsoylar-saziye2nin-gercek-ismi-neDizide Şaziye Karakterine can veren Selen Uçer 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 173cm boyunda olan güzel oyuncu 54 kg’dır. Lise yıllarını Avusturya’da tamamlayan Selen Uçer ailesi gibi Kimya bölümünden mezund olmuştur. Boğaz İçi Üniversitesini bitiren oyuncumuz ayrıca Amerika’da mastır eğitimini de tamamlamıştır.

Dizi Haber Sitesi  Tatlı İntikam 27 Ağustos 20. bölümde Çalan Şarkı ve Sözleri-Pamela-Ümit Besen-Seni Unutmaya Ömrüm Yeter mi


altinsoylar-saziye-kim

Altınsoylar Şaziye’nin (Selen Uçer) Oynadığı Diziler?

altinsoyla-saziyenin-oynadigi-diziler

 

Altınsoylar Şaziye’nin (Selen Uçer) Fotoğrafları

Altınsoylar Şaziye’nin (Selen Uçer) VidiosuSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın