Anne Dizisi 27 Kasım 6. bölümde neler olacak? Fragman-ipuçları ve tahminler


Anne Dizisi 27 Kasım 6. bölümde neler olacak? Fragman-ipuçları ve tahminler

Melek, annesinin telefonuna cevap verdikten sonra annesi onun yaşadığını anlamış ama Cengiz’e söylememiştir. Cengiz bir kavga ile hapse girince annesi Melek’i aramaya başlar. Melek’in annesiyle konuşmasına şahit olan Zeynep’in üvey annesi ise Melek’i geri vermediği için Zeynep’i evlatlıktan reddetmeye karar verir.

  Anne Dizisi Dilara Kim? Hangi Dizilerde Oynadı?


anne-dizisi-27-kasim-6-bolumde-neler-olacak-fragman-ipuclari-ve-tahminler

Melek, Zeynep’in başına bela olmamak için kaçmaya karar verse de Zeynep onu bulur ve tekrar otele yerleşirler. Gazeteci Ali, Zeynep öğretmene yardım için adresini almıştır ancak Şule, adresi görünce Melek’i almaya otele gider.anne-dizisi-27-kasim-6-bolumde-neler-olacak-fragman-ipuclari-ve-tahminler-2  Anne 17. Bölüm Cengiz (Berkay Ateş) Ölecek mi? Başka Bir Dizide mi Oynayacak?

Ali Zeynep’e yardım etmek için otele doğru yola çıkar. O sırada Ali’nin haber vermesi ile Gönül’de Zeynep’in kaldığı otele doğru yola çıkar. Ali ve Gönül Şule’den önce otele varıp Zeynep’i uyarabilecekler mi? Yoksa Şule Zeynep v Melek’i görecek mi? Şule, Melek’i geri mi alacak? Zeynep Öğretmen hapse mi girecek?

Anne 27 Kasım 6. bölüm Fragmanı(Güncellenecektir)

  Anne Dizisi 8 Kasım Neler Olacak? 3.Bölüm Özet Fragman ve İpuçları

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 22 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın