Anne Dizisi 6 Aralık’ta neden yok? Neden yayınlanmıyor?


Anne Dizisi 6 Aralık’ta neden yok? 

Salı akşamlarının vazgeçilmez dizileri arasına giren Anne yayınlandığı günden bu yana reytinglerde gösterdiği yükseliş ile bir çok sağlam projeyi geride bırakmayı başardı. Anne dizisi gösterdiği başarısı bazı problemlerinde başlamasına neden oldu. Dizinin 7. bölüm fragmanının yayınlanmamış olması ise problemlerin varlığını kanıtlar nitelikte. Peki dizide yanlış giden neler var? Dizi neden yayınlanmadı?

Dizi Haber Sitesi  Beni Affet 18 Nisan 958. Bölümde Neler Olacak? Bölüm özeti ve İp Uçları

anne-dizisi-6-aralikta-neden-yok-neden-yayinlanmiyorAnne Dizisi 6 Aralık’ta neden yayınlanmıyor?

Dizinin Başrol oyuncusu Cansu Dere’nin dizi setinde ayrı yemek istemedi ve reklamlarda ve diğer tanıtımlarda kendisinin ön planda olması gibi talepleri dizide bazı sorunların olduğunu dedikodularına neden olmuştu.

anne-dizisi-zehra-kim-gercek-adi-oynadigi-diziler-kariyeri5Dizi Haber Sitesi  Dudullu Postası Serkan Yılmaz Kim? Hayatı?

Diğer taraftan dizinin resmi sayfasında yaptığı açıklamada söylenenlerin gerçeği yansıtmadığı yönündeki açıklamaları kamuoyunu biraz rahatlatsa da diğer taraftan dizideki yönetmen değişikliği ise yine akıllarda soru işaretlerinin oluşmasına neden oldu.

anne-dizisi-zehra-kim-gercek-adi-oynadigi-diziler-kariyeri2

Dizinin 6 Aralık Salı günü yayınlanmaması ise sevenlerinin endişeli yorumlarına neden oldu. Yapılan resmi bir açıklamanın olmaması hala bir şeylerin ters gittiğini gösteriyor. Böyle başarılı bir yapımın elbette yayına son vereceğini düşünmüyoruz. Sorunun bir an önce çözüme kavuşmasını ümit ediyoruz.

 

Dizi Haber Sitesi  Esra Erol 13 Nisan Mustafa Ceyda Arasında Büyük Kavga Neler OlduSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 4 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın