Aras Dizisi Aras’ın Babasını kim Oynayacak? Usta Oyuncu İle Anlaşma Sağlandı.


Aras Dizisi Aras’ın Babasını kim?

Ay yapım iddialı bir dizi ile daha 2017-2018 sezonuna girmeye hazırlanıyor. Geçen sezon yapımcılığını üstlendiği “İçerde” dizisi ile büyük beğeni toplayan Ay yapım bu sezonda ise “Aras” Dizisi ile büyük bir hayran kitlesi toplamayı amaçlıyor. Daha önce sitemizde sizlere duyurduğumuz gibi baş rolünde İçerde dizisindeki oyunculuğu ile büyük bir beğeni toplayan Aras Bulut İynemli‘nin ARAS isminde bir müzik grubunda gitar çalan bir genci canlandıracak.  Aras Dizisi’nde Aras karakterinin babası rolünde rol alması için İçerde dizisinde Köstenceli rolünü canlandıran usta oyuncu Ercan Kesal yer alacak. Ercan Kesal mahallede herkesi koruyan, kollayan, varlıklı ama mütevazı bir hayat yaşayan Aras haricinde üç oğlu daha olan bir Baba karakterini canlandıracak.

Dizi Haber Sitesi  Seviyor Sevmiyor 27 Kasım 20. Bölümde Neler Olacak Özet Fragman ve İpuçlar
 

 

Ercan Kesal 20.091959 (58 Yaşında) Nevşehir İli Avanos İlçesi doğumludur. Tecrübeli oyuncu Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun bir doktorumuzdur. Ercen Kesal doktorluğunun yanında aynı zamanda yazardır. Oyuncumuz ilk olarak Nuri Bilge Ceylan’ın vasıtası ile oyunculuğa adım atmıştır. Oyuncumuz Nazan KESAL ile evlidir ve Poyraz isimli bir oğlu vardır.

Dizi Haber Sitesi  Sustalı Ceylan Dizisi Ne Zaman Başlıyor?Konusu-Oyuncu-KadrosuSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 23 Ağustos 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Aras Dizisi Aras’ın Babasını kim Oynayacak? Usta Oyuncu İle Anlaşma Sağlandı. (2 Yorum)