Arkadaşlar İyidir 30 Ekim Fragman İzle.10.Bölümde Neler Olacak Özet ve İpuçları


Arkadaşlar İyidir 30 Ekim Fragman İzle.10.Bölümde Neler Olacak Özet ve İpuçları

Zeynep Günay Tan, Deniz Koloş’un yönetmenliğini yaptığı Ekin Atala’ın kaleminden çıkan kodrosundaki Aslı Melisa Uzun (Seda), Su Kutlu (Gizem), Akın Akınözü (Yunus), İdris Nebi Taşkan (Eren), Hayal Köseoğlu (Merve), Cankat Aydos, Emre Karayel (Tarık), Neslihan Yeldan (Candan), Ece Dizdar (Leyla), Didem İnselel (Ayşe), Pınar Çağlar Gençtürk (Sema), Numan Çakır, Ali Rıza Kubilay, Devrim Özder Akın gibi yetenekli oyuncuların rol aldığı Show TV nin gençlik türündeki enfes dizilerden biridir.

Dizi Haber Sitesi  Esaretim Sensin Yeni Simay (Esengül Aypek) Kim? Oynadığı Diziler?

arkadaslar-iyidir-30-ekim-fragman-izle-10-bolumde-neler-olacak-ozet-ve-ipuclari4Arkadaşlar İyidir 30 Ekim Fragman Neler Olacak Özet

Eren ve Gizem’in arasındaki yakınlaşmadan kimsenin haberi yoktur çünkü Eren kimsenin bilmesine gerek olmadığını düşünmektedir. Gizem ilişkilerini saklamayı kabul eder ancak bir yandan da Eren’i kıskandırmak için tehlikeli bir oyuna girişir.

Dizi Haber Sitesi  Seviyor Sevmiyor 25 aralık çalan Gökhan Tepe Aşk Belası şarkısı ve sözleri


arkadaslar-iyidir-30-ekim-fragman-izle-10-bolumde-neler-olacak-ozet-ve-ipuclari2Leyla, Arda’yla bir konuşma yapar ve ona Merve’den uzak durmasını söyler. Merve, Leyla’nın Arda hakkındaki düşüncelerini hiç umursamayıp onu baş başa kalabilecekleri bir yere götürür. Yunus, babasından aldığı zarfı açmaya karar verip Merve’yi arar, önce Yunus daha sonra da diğerleri, Merve ve Arda’nın planına dahil olurlar. Yunus, arkadaşlarının desteğiyle cesaretini toplar ve zarfı açar. Ayşe, bütün ipuçlarını birleştirip Salih’in kendisini aldattığını, daha önce Yasemin’le yaşadığı ilişkiden bir oğlu olduğunu öğrenir ve Yasemin’in karşısına çıkar. Herkes evine dönmüş, ortalık durulmuştur ancak Eren ve Gizem kısa süre sonra çok büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalır.

Arkadaşlar İyidir 30 Ekim Fragman İzleDizi Haber Sitesi  En İyi Benim 16 Aralık İlker Şimşek Kimi Seçecek?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 21 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın