Aşk Laftan Anlamaz 28 Eylül 13.Bölüm Neler Olacak? Özet Fragman ve ipuçları


Aşk Laftan Anlamaz 28 Eylül 13.Bölüm Neler Olacak? Özet Fragman ve ipuçları

Show TV ekranlarının sevilen dizilerinden Aşk Laftan Anlamaz 27 Eylül 13.Bölümde yine reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Yapım şirketinin her ayrıntıya dikkat ederek çektiği Aşk Laftan Anlamaz 13 bölümü geride bıraktı. Gencinden yaşlısına her yaş grubunun izlediği  Show TV nin ender dizilerinden Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümüylede izleyiciyi ekranlara kilitlemeye devam edecek.

Dizi Haber Sitesi  Babam ve Ailesi 5 Aralık Neler Olacak? 12.Bölüm Özet Fragman ve İpuçları

ask-laftan-anlamaz-2-kasimda-neden-yok-yayinlanmayacak-mi2Aşk Laftan Anlamaz 28 Eylül 13.Bölüm Özet

Hayatla Murat’ın her şeye rağmen aşkları devam  edebilecek mi edemeyecek mi  Didem bu işten sıyrılacak mı sıyrılamayacak mı tüm izleyicinin merak konusu olmuşken Murat aşkına sahip çıkacak gibi duruyor.Hayat çok zor günler geçirse de Murat ona her şeyi unutturacak.

Dizi Haber Sitesi  Beni Affet Aysel Kim? Gerçek Adı? Oynadığı Diziler? Sevilisi,


ask-laftan-anlamaz-16-bolumde-calan-sarki-ve-sozleri-pamela_seni-unutmaya-omrum-yeter-mi-3

Kerem ise ipek için her şeyi göze almaya hazır. Hayat olanları öğrenince Murat’a biraz tepkili olsa da aşka yenik düşecek. Her şey yolunda giderken küçük aksilikler yine Hayat ve Murat’ı bulurken bakalım bunlarında üstesinden gelebilecekler mi?

Aşk Laftan Anlamaz 28 Eylül 13.Bölüm Fragman İzle(Güncellenecektir)Dizi Haber Sitesi  Beni Affet Filiz Kim? Gerçek Adı? Oynadığı Diziler?
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 17 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın