Aşk Mavi 25 Kasım Neler Olacak? 4.Bölüm Özet Fragman ve İpuçları


Aşk Mavi 25 Kasım Neler Olacak? 4.Bölüm Özet Fragman ve İpuçları

ask-mavi-25-kasim-neler-olacak-4-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari6Hakan Arslan Yönetmenliğinde  Atv ekranlarında seyirciyle buluşan Aşk Mavi reytinglerde baş sıralarda yerini almaya devam ediyor.Kadrosundaki Emrah (Ali Göreçki), Burcu Kıratlı (Mavi), Işıl Yücesoy (Refika Göreçki), Kenan Bal (Fazıl Göreçki), Cüneyt Mete (Cemal Göreçki), Alayça Öztürk (Safiye Göreçki), Uğur Uzunel (İsmet Göreçki), Birgül Ulusoy (Birgül), Necmettin Çobanoğlu (Mahmut), Ayşegül Ünsal (Hasibe), Osman Karakoç (İlyas) gibi isimlerle hayecan kesilmeden devam edecek.

Dizi Haber Sitesi  Aşk ve Mavi Dizisi Safiye Kim? Gerçek Adı Oynadığı Diziler

ask-mavi-25-kasim-neler-olacak-4-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari-1

Aşk Mavi 25 Kasım Neler Olacak Özet

Göreçkiler’in deposunda çıkan yangın sırasında içerde kalan Mavi, İlyas tarafından kurtarılır. Ambulans beklerken, İlyas, Mavi’ye kendisini Göreçkiler’in öldürmek istediğini söyler. Öte yandan Ali,  Cemal’in Mavi’yi hapse attırmak için yaptığı planı bozar ve abisiyle kavga eder. Bir yandan da Mavi’nin yangında kalmasının sorumlularından hesap sorar.

Dizi Haber Sitesi  Aşk ve Mavi Cemal öldü mü? Diziden ayrıldı mı?


ask-mavi-25-kasim-neler-olacak-4-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari5

Fazıl, tüm itirazlara rağmen İlyas’ı şoför olarak işe alır. Hasibe, konağa yerleşeceği günün hayallerini kurarken; Mavi ise Göreçkiler’den intikam almak için farklı bir yöntem denemeye karar verir. Bundan sonra sırf onlara inat, Ali ile gerçekten karı-kocaymış gibi davranacağı bir evcilik oyununu başlatır. Fatma, Cemal’in bir gece gizlice onu ziyarete gelmesiyle büyük sırrını ona açıklar. Fakat tam bu sırada Mahmut, gelininin dediklerini duyar. Cemal, Mahmut’u sakinleştirmeye çalışırken korkunç bir şey olur.
ask-mavi-25-kasim-neler-olacak-4-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari2

Aşk Mavi 25 Kasım Fragman İzle- Aşk Mavi 4.Bölüm Fragman İzleDizi Haber Sitesi  Aşk ve Mavi Dizisi Bitiyor mu? Final mi Yapıyor? Yayından mı Kalkıyor?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 18 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın