Babam ve Ailesi 5 Aralık Neler Olacak? 12.Bölüm Özet Fragman ve İpuçları


Babam ve Ailesi 5 Aralık Neler Olacak? 12.Bölüm Özet Fragman ve İpuçları

Yapım Firmasında Gold Film’in bulunduğu kanal D ekranlarının sevilen dizisi Babam Ve Ailesi  kadrosundaki Bülent İnal , Ayça Bingöl , Ceyda Düvenci , Sercan Badur , Caner Şahin, Erdem Akakçe, Sera Kutlu Bey, Doğa Zeynep Doğuşlu, Eva Dedova gibi oyunculara seyirciyi ekranlara kilitliyor.Yepyeni bölümü sizler için haberimizde.

Dizi Haber Sitesi  Seviyor Sevmiyor 20 Temmuz 5. bölümde Neler Olacak? Özet-İpuçları ve Fragmanı

babam-ve-ailesi-5-aralik-neler-olacak-12-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari8Babam ve Ailesi 5 Aralık Neler Olacak- Özet

Kemal onu imkansız bir tercihe zorlayan annesini şaşırtacak bir konuşma yapar. Kadir’i ise yeni iş yerinde bir sürpriz beklemektedir. Hasret, Tarık’la yeniden karşılaşır. Tarık, Hasret’e iş teklif eder. Hasret, tam her şey yoluna giriyor diye düşünmeye başlamıştır ki kötü bir sürprizle karşılaşır. Üstelik yardımına hiç ummayacağı insanlar koşacaktır.

Dizi Haber Sitesi  Arkadaşlar İyidir Nerede Çekiliyor? Ne Zaman Başlıyor? Hikayesi Fragmanı


babam-ve-ailesi-5-aralik-neler-olacak-12-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari6

Nilgün, Ahmet’ten şirkette olanlar ve Kemal’in üzerine görünenlerle ilgili yardım ister. Bu esnada Fadıl’la Macide’nin ortaklığı iyiden iyiye pekişir. Ahmet, kimsenin ummadığı sırlara ulaşır. Peki bu sırlar Kemal’in işine yarayacak mıdır?

Ahmet’in ölmeden önce yayınladığı video kaset Macide’yi çok zor duruma düşürür. Kadir ve Nilgün Macide’yi video ile tehdit ederler. Eğer Kemal’i hapisten çıkarmazsa onu şikayet edeceklerini söylerler.

Babam ve Ailesi 5 Aralık Fragman İzle -Babam ve Ailesi  12.Bölüm Fragman İzleDizi Haber Sitesi  Hayat Bazen Tatlıdır Hayat Öğretmenin Okuduğu "Anlatamıyorum" Şiiri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 28 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın