Bana Sevmeyi Anlat 28 Kasım Neler Olacak? 13.Bölüm Özet Fragman ve İpuçları


Bana Sevmeyi Anlat 28 Kasım Neler Olacak? 13.Bölüm Özet Fragman ve İpuçları

Pelin Diştaş Yaşaroğlu, Kerem Çatay’ın yapımcılığını üstlendiği Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Bana Sevmeyi Anlat kadrosundaki  Kadir Doğulu (Alper Eren), Seda Bakan (Leyla Aydın), Mustafa Üstündağ (Haşmet Tuğcu), Dolunay Soysert (Canan Güngör, eski adı Nezihe), Kadir Çermik (Salih Aydın), Aslı Orcan (Berna Eren), Bahadır Vatanoğlu (Hakverdi Aydın) gibi oyuncularla seyirciyle buluşmaya devam ediyor.

Dizi Haber Sitesi  Rüzgarın Kalbi 10 Eylülde Çalan Şarkı ve Sözleri Gülay Mucize

bana-sevmeyi-anlat-28-kasim-neler-olacak-13-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari2Bana Sevmeyi Anlat 28 Kasım Neler Olacak Özet

 Leyla, Ayla’nın tehdidi ile şoktadır. Leyla ise bir süre herkesi oyalayabilecek bir çözüm bulur.  Leyla’nın bulduğu çözümü ise Canan’ın artık büyük kozu oynamasına sebep olur. Haşmet’i Leyla’ya karşı şüphelendirecek bir not gönderir. Salih, Canan’ın gerçekten eski karısı olup olmadığından emin olaya çalışmaktadır.

Dizi Haber Sitesi  Yıldızlar Şahidim Final Mi Yapıyor? Neden Final Yapıyor? Neden Bitti?


bana-sevmeyi-anlat-28-kasim-neler-olacak-13-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari

Hakverdi ise bilgi toplamak için Haşmet’in peşindedir ve hiç tahmin edemeyeceği gerçeklere ulaşır. Engin Hakverdi’nin bir oyun peşinde olduğunu fark ederek onunla yüzleşir. Haşmet şüphesinin peşinden giderken Alper ve Leyla gerçeğine ulaşabilecek midir?

bana-sevmeyi-anlat-28-kasim-neler-olacak-13-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari4

Bana Sevmeyi Anlat 28 Kasım Fragman İzle, Bana Sevmeyi Anlat 13.Bölüm FragmanDizi Haber Sitesi  Hayat Bazen Tatlıdır 18 Aralık 10. bölümde neler olacak? Özet-İpuçları ve fragman

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 21 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın