Bana Sevmeyi Anlat 5 Aralık Neler Olacak? 13.Bölüm Özet Fragman ve İpuçları


Bana Sevmeyi Anlat 5 Aralık Neler Olacak? 13.Bölüm Özet Fragman ve İpuçları

Bana Sevmeyi Anlat yapımcılığını Pelin Diştaş Yaşaroğlu, Kerem Çatay’ın üstlendiği ve Deniz Akçay’ın kaleminden çıkan senaryo ile kadrosunda ki Kadir Doğulu (Alper Eren), Seda Bakan (Leyla Aydın), Mustafa Üstündağ (Haşmet Tuğcu), Dolunay Soysert (Canan Güngör, eski adı Nezihe), Kadir Çermik (Salih Aydın), Aslı Orcan (Berna Eren), Bahadır Vatanoğlu (Hakverdi Aydın), Emir Çubukçu (Buğra Tuğcu), Mine Kılıç (Ezgi Güneş), Bihter Dinçel (Suzan Giray), Mahperi Mertoğlu (Ayla Aydın), Serdar Özer (Engin Kargı), Cemil Büyükdöğerli (Onur Bozan), İlayda Alişan (Eylül Eren), Gülper özdemir (Simge Aydın), Tolga Tuncer (Cihan) gibi oyuncularla ekranlara geliyor

  Bana Sevmeyi Anlat 14 kasım neden yok? Neden Yayınlanmıyor?


bana-sevmeyi-anlat-5-aralik-neler-olacak-13-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari

Bana Sevmeyi Anlat 5 Aralık Neler Olacak Özet

Haşmet, Alper ve Leyla’yı kameradan izlerken, Berna’nın uyanma haberi herkesi şok eder. Berna’nın hiçbir şey hatırlamaması Alper ve Leyla için ayrı bir çıkmazdır. Onur ise tutkuyla bağlı olduğu Berna’ya kavuşabilme ümidiyle sabretmektedir. Engin’in evlenme teklifini kabul eden Ezgi’yi en mutlu gününde acı bir sürpriz beklemektedir.

  Bana Sevmeyi Anlat 10.Bölüm Çalan Şarkı ve Sözleri : Sezen Aksu'Tutsak'


bana-sevmeyi-anlat-5-aralik-neler-olacak-13-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari9Alper, Leyla’ya olan aşkını özel bir hediye ile taçlandırırken Haşmet, Berna’nın uyanmasını kutlamak için Alper ve Berna’yı yemeğe davet eder. Leyla adını sık sık duymakta olan Berna için bu yemeğin anlamı büyüktür.

Bana Sevmeyi Anlat 5 Aralık  Fragman İzle,Bana Sevmeyi Anlat 13.Bölüm Fragman İzle

  Bana Sevmeyi Anlat Ezgi Kimdir? Gerçek Adı Ve Oynadığı Diziler

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 28 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın