Ben Bilmem Eşim Bilir 23 Eylül Kim Elendi? Hangi Çift Gitti?


Ben Bilmem Eşim Bilir 23 Eylül Cuma Kim Elendi?

Kanal D ekranlarında sevilerek izlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir 23 Eylül Cuma günü Şule Zeybek sunumuyla yine izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Bu hafta da yine hafta boyunca final bileti kazanamayan ve yarışmaları kazanamayan bir çiftimiz gidecekti. Ancak bu defa yine bir süpriz var ve yine süpriz bir şekilde bir çiftimiz ayrılacak. Ben Bilmem Eşim Bilir 23 Eylül Kim Elenecek,  Ben Bilmem Eşim Bilir 23 Eylülde hangi çift gidecek?

ben-bilmem-esim-bilir-31-ekim-yeni-gelen-yarismacilar

Dizi Haber Sitesi  Orhan velinin elinde kitap tuttuğu ve arkasında bir martının durduğu boğazı seyreden heykeli nerdedir?


Ben Bilmem Eşim Bilir 23 Eylülde Hangi Çift Gitti?

Daha önce de normal şartlarda eleme potasına giren çiftlerin dışında başka çiftlerin evden ayrıldığı olmuştu. Tuğba-Buğra çifti çocuklarının okulları başlayacağı için ayrılmışlarken, Hatice- Ahmet çifti de rahatsızlıkları dolayısıyla ayrılmış ve son olarak da Esra-Sabit çifti Almanya’ya gitmek zorunda olduklarından evden ayrılmışlardı. Şimdi De yine süpriz br nedenle bir çiftimiz eve veda edecek. Eleme Potasına giren Esra-Metin Akkan çifti ile Duygu-Armağan çiftinden birisi elenecek.

Dizi Haber Sitesi  Anne Dizisi 22. bölümde Çalan Yanıyorum Yanıyorum Hele Şarkısı


ben-bilmem-esim-bilir-17-ekim-kral-kralice-kim-oldu-final-biletini-kim-kazandi

 

Ben Bilmem Eşim Bilir 23 Eylülde Kim Gitti

Bu hafta 19 Eylül Pazartesi günü bebek bekledikleri açıklanan Özge-Akın çifti eleme potasına girmemelerine rağmen Özge’nin hamile olması dolayısıyla yarışmalara katılamayacağından dolayı eve kendi istekleri ile veda ettiler. Şimdi de evde yaşları ve performansları ile yeteri kadar ayak uyduramayan Metin-Esra çifti elenerek eve veda ettiler.

Dizi Haber Sitesi  Kış Güneşi 24 Mayısta Çalan Duman Şarkısı ve Sözleri

ben-bilmem-esim-bilir-evi-yeni-yarismacilar-kim

 

Ben Bilmem Eşim Bilir 23 Eylülde Neler OlacakSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 17 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ben Bilmem Eşim Bilir 23 Eylül Kim Elendi? Hangi Çift Gitti? (1 Yorum)