Ben Bilmem Eşim Bilir 30 Ekimde Hangi Çift Araba Kazandı? Arabayı Kim Kazandı?


Ben Bilmem Eşim Bilir 30 Ekimde Hangi Çift Araba Kazandı,

Ben Bilmem Eşim Bilir Haftanın Finalinde Ufuk Özkan ile araba dağıtmaya devam ediyor. Kış sezonunun gelişiyle Şule Zeybek’in sunduğu Ben Bilmem Eşim Bilir Evi tamamı değişen yarışmacı çiftlerinden hafta içerisinde yapılan yarışmalarda final bileti kazanan 4 çiftimiz Ufuk Özkan ile 30 Ekim PAzar günü 16:30 da Kanal D ekranlarında araba için yarışıyorlar.

30-ekimde-ben-bilmem-esim-bilir-arabayi-hangi-cift-kazanacak30 Ekim Ben Bilmem eşim Bilir 1. Turda “Kır dök Rahatla ” yarışması ile erkekler 1000 puan için yarıştılar ve ilk oyunu  Zeynep-Özkan çifti kazandı.

Dizi Haber Sitesi  Kara Sevda 26. Bölümde Neler Olacak? Nihan Ölecek mi? Diziden mi Ayrılıyor? 26. bölüm Fragmanı

ben-bilmem-esim-bilir-30-ekimde-arabayi-kim-kazaniyor

Ben Bilmem Eşim Bilir 30 Ekim 2. yarışmasında Kafa Golü yarışması ile 2000 puan için yarıştılar. 2. oyunu Duygu-Nail çifti kazandı.

30-ekim-arabayi-kim-kazanacak

 

30 Ekim 3. Turda Ben Bilmem Eşim Bilir Haftanın Finali yarışmacıları Aşkın Gözü Kördür yarışması ile erkekler eşlerine gözleri kapalı servis yaptılar ve Kübra-Zafer çifti 3000 puanın sahibi oldular

Dizi Haber Sitesi  Dudullu Postası Serkan Yılmaz Kim? Hayatı?

30-ekimde-ben-bilmem-esim-bilir-arabayi-kim-kazanacakFinalden önceki son oyun olan 4. turda ise 4000 puan için üstü kadeh dolu örtü çekme yarışması ile 4000 puan ile 2. finalist belirlendi. 2. finalistler Duygu-Nail çifti oldu.

30-ekim-arabayi-kim-kazandi

Ben Bilmem Eşim Bilir 28 Ekim Hangi Çiftler Elendi? Haftanın Finaline Kimler Kaldı? Tıklayınız

ben-bilmem-esim-bilir-28-ekim-hangi-cift-elendi

Ben Bilmem Eşim Bilir 30 Ekimde Arabayı Kim Kazandı?

Final Yarışması olan Bar Masası Yarışmasında ise ilk 10 yapan çift araba kazanacak. Bakalım Ben Bilmem Eşim Bilir Haftanın Finali 30 ekimde arabayı Kim Kazanacak? Hangi Çift 30 Ekim Ben Bilmem Eşim Bilir Araba Kazanacak?

Dizi Haber Sitesi  En İyi Benim 5 Aralık Tolga Kim?

30-ekim-arabayi-hangi-cift-kazandi

30 Ekim Ben Bilmem Eşim Bilir haftanın finalinde final oyununa kalan Duygu NAil çifti ile Kübra Zafer çifti bar masası oyununda kıyasıya yarıştı. Başa başa giden yarışmada ilk 10 yapan çift Fuygu-Nail çifti oldu ve arabayı kazandılar.

30-ekimde-arabayi-hangi-cift-kazand

Ben Bilmem Eşim Bilir 30 Ekimde Arabayı Hangi Çift KazanacakSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 30 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın