Ben Bilmem Eşim Bilir 8 Ağustos Kral ve Kraliçesi Hangi Kararları Aldı?


Ben Bilmem Eşim Bilir 8-12 Ağustos Kral ve Kraliçesi Hangi Kararları Aldı?

Ben Bilmem Eşim Bilir Evinde Geçtiğimiz hafta Yapılan yarışma sonucunda Aygen ve Sedat çifti Kral ve Kraliçe olmayı başarmıştı. Evin kral ve kraliçesi olan Aygen ve Seda çifti yaptıkları açıklamada bizim birinci olmamız, ev halkına korku saldı. Bu haftada bizleri yazamayacaklar demişti. Ardından da evle ilgili önemli kararlara imza attılar. Buzdolabını susuz bırakmama ve yarışmacıların odalarını değiştirme gibi aldıkları kararlar ev içinde oldukça tartışılmıştı. Bakalım Bu hafta kral ve kraliçe kim olacak? Yeni kral ve Kraliçe hangi kararları alacak? Daha sonra detayları yazmaya dvam edeceğiz ancak sizlerin de yorumlarınızı ve düşüncelerinizi bekliyoruz. Sizce haftanın kral ve kraliçesi kimler olacak, hangi kararları alacaklar?

Dizi Haber Sitesi  Tatlı İntikam Dizisi 13 Ağustos 19. Bölümde neler olacak?


ben-bilmem-esim-bilir-6-kasimda-arabayi-hangi-cift-kazanacakBen Bilmem eşim Bilir de artık evde iyice sıkılan Hatice evden gitmek isterken kendisini evin kraliçesi olarak görmesi kendisinde de şaşkınlık yarattı. Kral ve kraliçe 4 yıldızlı odayı yeni gelen çift ÖZGE – AKIN YAKAK çiftine verdi. Uzak doğu esintilerini taşıyan 3 yıldızlı odayı Aygen ve Sedat çiftine, Esra ve Sabit çiftine de 1 yıldızlı yani aynı odalarında kalmaların, 2 yıldızlı odayı Tuğba ve Buğra çiftine verirken Yıldızsız odayı da zaten hiç sevmediği Hakan ve Tuğba çiftine verdi.

Dizi Haber Sitesi  Ben Bilmem Eşim Bilir Bar Masası Oyununu Kim Kazandı? 11 Ağustos Haftanın Final Oyunu

Ben Bilmem Eşim Bilir 8 Ağustos Kral-Kraliçe Kim Oldu? Haftanın Kral Ve Kraliçesi Kimler Oldu? TıklayınızSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 6 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın