Ben Bilmem Eşim Bilir 9 Ağustos Sedat ile Hakan Neden Kavga Etti?


Ben Bilmem Eşim Bilir 9 Ağustosta Sedat ile Hakan Neden Kavga Etti?

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi her zaman eğlenceli her zaman keyifli olmuyor. Aynı evin içinde 7 gün 24 saat bir biri ile ilk defa bir araya gelen 6 çift birlikte yaşıyor. Haliyle de zaman zaman gerginlikler çıkıyor. Geçtiğimiz hafta da Buğra ve Özgür arasında bir gerginlik yaşanmış ve bu kavga herkesi üzmüştü.Bu hafta da geçtiğimiz hafta yarışmaya yeni katılan Hakan ile 2. kez araba kazanan Sedat arasında bir tartışma çıktı.

Dizi Haber Sitesi  Lig Tv Yeni Adıyla beIN Sports'da Mıss Turkey Güzeli Spkeri Kim? Hayat Hikayesi?

ben-bilmem-esim-bilir-6-kasimda-arabayi-hangi-cift-kazanacak

Ben Bilmem Eşim Bilir 9 Ağustosta Sedat ile Hakan Neden Tartıştı

Hakan geldiği günden beri özellikle de Sedat ve Ahmet ile bir türlü geçinemiyor. Kendisi sürekli evde hakimiyet kurmaya çalışıyor ve fitne çıkartıyor. Özellikle de lafları ile herkesi tahrik ediyor. Heleki Hakan’ın Sedat’a söylediği “altımda daha çok ezileceksin”, “Ağzın kokuyor” gibi sözleri yenilir yutulur cinsten değildi ve bu duruma çok sinirlenen Sedat Hakan’ın üzerine yürüdü. Bakalım bu gerginlik ne zaman bitecek? Bu kavga tekrar tatlıya bağlanacak mı?

Dizi Haber Sitesi  Gülümse Yeter Sarp Kim? Gerçek Adı Oynadığı Diziler Ve Sevgilisi

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 9 Ağustos Çıkan Kavgada Kim Haklı? Tıklayınız

Ben Bilmem Eşim Bilir 9 Ağustosta “Voleybol Manşet” Oyununu Kim Kazandı? Final Biletini Kim Aldı? TıklayınızSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 8 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ben Bilmem Eşim Bilir 9 Ağustos Sedat ile Hakan Neden Kavga Etti? (2 Yorum)