Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 9 Ağustos Çıkan Kavgada Kim Haklı?


Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 9 Ağustos Çıkan Kavgada Kim Haklı?

Ben Bilmem Eşim Bilir evinde eğlenceli dakikalar yaşandığı gibi zaman zaman tartışmalı ve gergin anlar da yaşanıyor. Bugün sabah kahvaltıda çıkan gerginlik gün boyu evin havasına yansıdı. Hakan ile Ahmet arasında çıkan tartışma daha sonra Hakan’ın Sedat-Aygen çiftine ihtar aldırması üzerine daha da tırmandı.

Dizi Haber Sitesi  Ben Bilmem Eşim Bilir 15 Ağustos Final Biletini Kim Aldı?

ben-bilmem-esim-bilir-30-ekimde-arabi-hangi-cift-kazanacak

 

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 9 Ağustos Kavga Neden Çıktı?

Hakan’ın bu hafta kendisini yıldızsız odaya veren Ahmet-HAtice çiftine hırsını daha sonra onlarla birlikte hareket eden Sedat-Aygen çiftine de sıçratması ortamı iyiden iyiye gerdi. Dolayısıyla izleyiciler de bu kavganın nedenini merak ediyor. Birbirini çekemeyen sevemeyen çiftler zaman zaman böyle kavgalar ediyor. Aynı evin içinde birbirini tanımayan bu kadar çiftin bir arada yaşaması kolay değil. Ancak burada Hakan’ın sağa sola saldırması ortamın gerilmesine ve kavgaların çıkmasına sebep oluyor. Sizce Kim haklı kim haksız,bizimle paylaşablirsiniz.

Dizi Haber Sitesi  Bahar Alerjisine Ne İyi Gelir? Polen Alerjisi Nasıl Geçer?


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 9 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 9 Ağustos Çıkan Kavgada Kim Haklı? (3 Yorum)

  1. 9 Agustos günü çıkan kavgada ağir sözler ve tavırlarla tahrik çok fazla idi. Sabah mutfakta başlayan sözlerin arasindaAygene ait olduğu söylenen lif üzerine yapilan konusmalarda TuĞba’nin ” bir an önce kaldırılsın yoksa benim eşim yemeyi cik sevdiği için onu da yiyebilir” cümlesi Sedat in tepki vermesinin başlangıcı idi. Eşine ait olan lif için bu tur konusma çok ağırdır.
    Yine TuĞba’nin mutfaktan Sedati çıkarmak için dayı dayı tavırları çok rahatsız edici idi. Sedat – Aygen’ e ihtar verilirken Hakan göz ardı edilmemeliydi.

    • KESİNLİKLA HAKANIN OYNADIĞINI VE SIRF DİSKALİFİYE VE İHTAR ALMASI İÇİN HERŞEYİ YAPIYOR. SEVİYELİ BİR KANAL VE YAPIM BU KADAR TAHRİKE İZİN VERİLMEMESİ VE HAKANINDA KESİNLİKLE İHTAR ALMASI GEREKİYORDU. TUĞBA VE BUĞRA ÇİFTİDE AYNI ŞEKİLDE AĞIR TAHRİKLERDE BULUNUYORLAR. TARAFLI DEĞİLİM SADECE KEYİFLE İZLEDİĞİM BİR PROGRAM VE SUNUCULARDA SAYGILI KİŞİLER. LAKİN AŞIRIYA GİDİLDİĞİ TAKDİRDE KİM OLURSA OLSUN UYARI ALMALI. OGÜN SEDAT VE AYGENİN UYARI ALMALARI ONLARI POTAYA SOKTU AMA HAKAN BİRŞEY YOKMUŞ GİBİ GEZİNDİ. BU HAFTA KESİNLİKLE İHTARI ALIP BİR OYUNDAN MEN EDİLMESİ GEREKİYOR.