Ben Söylerim Yarışma Formatı? Kuralları? Şartları Ve Başvuru Formu


En İyi Ben Söylerim Yarışma Formatı

Fox ekranlarında yakında başlayacak olan yeni müzik yarışması ile ilgili bilgiler gelmeye başladı. TV8 de yayınlanan O Ses Türkiye şarkı yarışmasından farklı bir formatta olan En İyi Ben Söylerim yarışması ile ilgili kurallardan bahsedelim.

Dizi Haber Sitesi  Bana Sevmeyi Anlat Gürkan Ölecek Mi? Öldü Mü? Diziden Ayrılacak Mı? Ayrıldı Mı?

ben-soylerim-yarisma-formatiEn İyi Ben Söylerim Yarışma Kuralları

Her hafta 9 yarışmacının katılacağı şarkı yarışmasında yarışmacılar sahnede 30’ar saniye boyunca performanslarını sergileyecekler. Haftanın birisincisi olmak için yarışacak olan yarışmacılardan 2 tanesini jüri seçecek ve o hafta o iki isim elenemeyecek. Yine kötü performans sergileyen 3 yarışmacı da stürfyoda bulunan seyirci tarafından oylanarak elenecekler. Yarışma finalinde de en iyi performansı sergileyen yarışmacılar finalist olacak ve yarışma finalinde 1. olan yarışmacı büyük ödülün sahibi olacak.

Dizi Haber Sitesi  Seven Ne Yapmaz Aliye Ekinsoy Kim? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi? Oynadığı Diziler


ben-soylerim-yarisma-kurallari

En İyi Ben Söylerim Katılım Şartları,

POP; Arabeks,THM,TSM ,Jazz gibi çeşitli müzik tarzlarında yarışacak olan 45 adaydan her hafta 3 yarışmacı elenirken 3 yarışmacı da programa dahil olacak. Kenisine güvenen müzik tarzına ve yorumuna güvenen EN İYİ BEN SÖYLERİM diyen adaylar yarışmaya başvuru yapabilir.ben-soylerim-juri-uyeleri

Dizi Haber Sitesi  Yeter 11.Bölümde neler olacak? 2. fragman İzle

En İyi Ben Söylerim Başvuru FormuSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ben Söylerim Yarışma Formatı? Kuralları? Şartları Ve Başvuru Formu (2 Yorum)

  1. yazıyorsunuz çiziyorsunuz.boş laflar.millet başvuru formu arıyor yukarıyada utanmadan başvuru burdan* diyorsunuz.ayıp be.