Beni Affet 2 Kasım Neler Olacak? Özeti, İpuçları


Beni Affet 2 Kasım Neler Olacak? 

Sevilen dizi Beni Affet yine heyecanla devam ediyor. Star tv ekranlarında reytinglerde yerini alan dizi bu sezonda yine seyirciyi ekranlara kilitlemeyi başardı.Gündüz kuşağında en çok izlenen diziler arasına girmeyi başaran Beni Affet’te yine Feridenin aklınnı kemiren sorular vardır.Ayrıntıları haberimizde okuyabilirsiniz.

Dizi Haber Sitesi  Beni Affet Zeynep Kim Gerçek Adı Boyu Kilosu Oynadiği Diziler

beni-affet-2-kasim-neler-olacak-ozeti-fragmani-ipuclari6Beni Affet 2 Kasım Özeti

Feride’ye Sedat , annesinin Piraye olduğunu  söylediğinden beri aklını kurcalayan sorularla baş başa kalmıştır.Düşünür taşınır ve bunu netleştirecek bir şeyler yapmak zorunda kalır.Cüneyt .Pirayle ilgili gerçeğin ortaya çıktığını öğrenecek mi merak konusu olmuştur. Planları olan Bahar Demir’ e evet der.bunu öğrenen Onur ise çok sinirlenir.Engel olmak için Baharı kaçırmaya çalışır.

Dizi Haber Sitesi  Demet Akbağ ile Çok Aramızda En Çok Tutulan Şakalar


beni-affet-2-kasim-neler-olacak-ozeti-fragmani-ipuclari2

Beni Affet 2 Kasım İpuçları

Bu arada Demir de boş durmaz. DNA testi yaptırır ve Onur’un ,eski karısının Bulut olmadığı gerçeğini açığa çıkarır. Aklını kurcalayan sorular çok daha yoğunlaşmıştır.Şimdi aklına Onur’u hayatına biri mi soktuğu düşüncesi gelir.Yada onu hayatına sokan Kemal midir.Mahiri ise kötü günler beklemektedir.Mahir’in şirketinde çıkan yangında her şeyini kaybeder

 

Dizi Haber Sitesi  İlker Ayrıkla Var Mısınız Yok Musunuz 27 Ağustos 18.Bölümde Kim Ne Kazandı?


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 31 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın