Beni Affet 24 Ekim Neler Olacak? Özeti, İpuçları


Beni Affet 24 Ekim Neler Olacak,Pirayenin Sakladığı Sır Ne?

Beni Affet Star Tv ekranlarında hafta içi hergün heyecanla izlenmeye devam ediyor. Cüneyt Feride’nin annesi olduğundan emin olduğu Piraye’nin evine gitmiş ve O’nu sıkıştırdıkça il başta gerçekleri kabul etmeyen Piraye daha fazla dayanamamış ve itiraf etmiştir. Ancak Piraye’nin sakladığı bir sır vardır. Bakalım Piraye Gerçekleri anlatacak mı? Ayrıca bunca zaman nerededir Piraye? Daha da önemlisi, Piraye kızının hayatta olduğunu öğrendiğinde ne yapacak? Gelip Feride’nin karşısına çıkabilecek midir?

beni-affet-24-ekim-neler-olacak

Dizi Haber Sitesi  Seviyor Sevmiyor Yiğit Her Şeyi Öğrendi- Yiğit Ne Yapacak? Denizi mi Yoksa İremi mi Seçecek?


Beni Affet 24 Ekim Özeti,

Hasret ile Sedat kendilerinin takip edildiğini farketmemiş ve birlikte yemeğe gitmişerdi. Feride o esnada Osman babayı çağırmıştı. Hiç ummadıkları anda kaşılarında Feride ve Osman’ı bulan Sedat ile Hasret ne yapacaklarını şaşırmış  ve Sedat ile aralarında çıkan tartışmada Osman yaralanmıştır.

Dizi Haber Sitesi  Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi Dizisi Yavuz Kim? Çağatay Ulusoy'un Yeni Dizisi Belli Oldu


beni-affet-24-ekim-sedat-ne-yapacak

Beni Affet 24 Ekim İpuçları? Kader Ne Yapacak?

Bahar ve Onur, Demir’e yakalanmak üzereyken beklenmedik birinden yardım alırlar.Onur’u zor günler beklerken, bir gün ansızın ağzından dökülen cümleler her şeyi karma karışık eder. Onu, uyurken Bahar’ın adını sayıklamıştır. Sevgi’nin bunu duyması, ikilinin arasında başka bir kapıyı açar. Onur’un Bahar’a duyduğu “hislerin” adının aşk olduğundan şüphelenen Bahar, Onur’dan uzak durmaya karar verir, çünkü kalbinde Kemal vardır? Peki onur, Onur ne yapacaktır? O da susacak mı, yoksa kalbinden geçenleri her şeye rağmen dökecek midir? Hasta halde yatan Onur’un sayıkladıkları sözler Bahar’ı çok zor bir duruma sokar. Umut’a atılan iftira, Mahir ve Umut’un tartışmasına neden olur. Abisi ve kocası arasında kalan Kader’in atacağı adım ise merak konusudur.

Dizi Haber Sitesi  23 Ekim Ben Bilmem Eşim Bilir Arabayı Kim Kazandı? Hangi Çift Aldı?

beni-affet-24-ekim-onur-bahara-olan-askini-itiraf-edecek-miSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın