Beni Affet 5-6 Nisan’da 949-950.Bölümde neler olacak? Özeti, İp Uçları


Beni Affet 5 Nisan’da 949.Bölümde neler olacak? Özeti, İp Uçları

Star ekranlarının vaz geçilmez günlük dizisi Beni Affet tüm heyecanı ile devam ediyor. Bahar Kemal’i kaybetmemek için elinden geleni yapacaktır. Demir’den boşanmayı kafasına koymuştur ama Şahin bu boşanmayı engellemek için elinden geleni yapacaktır. Ancak Artık Bahar kararını vermiş,Demirden boşanacaktır,kimseyi dinlemez.

Dizi Haber Sitesi  İsrailli Gazeteci Erdoğan'ı Nasıl Sıkıştırdı? Ne Sordu?

beni-affet-2-kasim-neler-olacak-ozeti-fragmani-ipuclari5Kemal’de artık hastaneyi terketmiş ve Kozan’lara gelmiştir. Bahar ‘da onun yanına gider ve tüm Kozan’lara demirden boşanacağını ve Kemal ile tekrar evleneceğini anlatır. Bu duruma Kozanlar çok sevinirler Artık Bahar’ın Demir’in evinde durması da imkansızdır. Bahar Demir’in evini terkeder ve Kemal’e gider.

Dizi Haber Sitesi  Beni Affet 22 Nisan 962. Bölümde Neler Olacak? Bölüm Özeti, İp Uçları


Beni Affet 6 Nisan’da 950.Bölümde neler olacak? Umut’un hayatın giren kız kim?

Haftalardır kendisine bir kız bulmaya çalışan Sevginin yaptıklarından sıkılan Umut aslında hayatında birini istemediğini aşk meşk uğraşmak istemediğini söylerken alışveriş merkezinde karşısına güzel bir kız çıkar ve Umut2un gönlünü çalar. Bakalım bu kız Umut’un hayatına girecek mi,Umut’un duygularına karşılık verecek mi?

Dizi Haber Sitesi  Beni Affet 20 Nisan 960. Bölümde Neler Olacak? Bölüm özeti,İp Uçları

beni-affet-3-kasim-neler-olacak-ozeti-fragmani-ipuclariSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 2 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın