Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi final mi yapacak? Ne zaman final yapacak?


Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi final mi yapacak? Ne zaman final yapacak?

Beş dil konuşabilen, yakışıklı, olgun, sosyal bir gemi adamı olan Ali ile, her şeye sahip ancak mutsuz bir kız Derin arasında ki imkansız aşkı konu edinen Bu Şehir Arkandan gelecek dizisi hakkında eleştiriler ardı ardına gelmeye başladı. Dizinin final yapacağı dedikoduları ayyuka çıkmış durumda.

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi final mi yapacak?

Büyük umutlarla başlayan dizi ilginç hikayesi ve sağlam oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmişti. Tanıtım fragmanları ile bir hayli hayran kitlesi oluşturan dizi 1. bölümü ile umut vermeye başlamıştı. Ancak dizide kötü giden bir şeyler oldu ve reytinglerde yükselme gösteremedi. Bu da dizinin final yapacağı söylentilerini gündeme getirdi Peki Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi final mi yapacak?Ne zaman final yapacak?

Her ne kadar dedikodular ve söylentiler devam etse de dizi ekibinden ve kanaldan resmi bir açıklama gelmedi. Şuan dizinin final yapıp yapmayacağı kesinlik kazanmadı. Ancak dizinin bazı değişikliklerle ayakta kalma mücadelesi verebilir. Oyuncu transferi, hikaye de değişiklik gibi seçenekler bulunmakta. Tabi ekip ne karar verecek bekleyip görmekten başka çare yok. Gelişmeler oldukça bilgi verilecektir.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 1. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 31 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi final mi yapacak? Ne zaman final yapacak? (3 Yorum)