Caner Berke ile Neden Tartıştı? Neden Olmadı? Caner Berke Aşkı Neden Bitti?


Caner Berke ile Neden Tartıştı

Esra Erol’da Caner Berke aşkı süpriz bir şekilde başladı ve süprizlerle devam ediyor. sabah kahvaltı yaparken Caner Berke2nin telefonunu karıştırırken Berke’nin telefonunda Acun’un programlarına başvurularını görüyor ve ilk tartışma o yüzden çıkıyor. Daha sonra da Berke’nin Loca’dan bir damat adayını araştırdığını farkedince olanlar oldu.esra-erolda-caner-berke-ile-neden-tartisti

Caner Berke  Görüşmesi Neden Olmadı,

Caner’in Berke ile ilgi süpriz açıklamaları herkesi şoke etti. Berke de kendisinin bakmadığını ve başkasının bakmış olabileceğini söylemesi üzerine Caner evi terkederek gidiyor. Berke’nin de stüdyoya gelmemesi Caner’in söylediklerini doğrular gibi oldu.

  Esra Erol'da Esra Erol Kimin Kınasını Yakacak? O Şanlı Çift Kim?


esra-erolda-caner-berke-gorusmesi-neden-bittiCaner Berke Aşkı Neden Bitti?

Berke Caner’in yanlış anladığını söylese de Caner baştan kıskanç olduğunu söylemiş ve ona rağmen benim yanımda başka damat adaylarını araştırmış olmasını kaldıramazdım diyen Caner Berke ile olan ilişkisini bitirdi.  O esnada locadan Berke’yi savunan yorumlar yapılması üzerine de Melek’i azarlayarak Melek’in stüdyoyu terketmesine neden oldu.

  Esra Erol'da Caner Kiminle Yakalandı? Locadan Kimle Görüşüyor

esra-erolda-caner-ile-berke-neden-bitti

Berke Caner’in eski defterlerini karıştırarak savunma mekanizmasını çalıştırsa da Caner o kadar sinirlenmiştir ki ne olursa olsun Berke’nin yüzünü bile görmek istemediğini ifade etti ve bunun üzerine Berke, Caner de benim için bitmiştir dedi ve Berke Caner ilişkisi burada bitmiş oldu.

esra-erolda-caner-kime-kizdi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 26 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın