Cesur Ve Güzel Neden Final Yapıyor? Neden Bitti?Cesur Ve Güzel Neden Final Yapıyor? Neden Bitiyor?

Star Tv’de yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un can verdiği Cesur karakteri ile güzel oyuncu Tuba Büyüküstün’ün hayat verdiği Suhan karakterinin başrol oynadığı imkansız bir aşkı konu alan Cesur ve Güzel dizisi ile ilgili final söylentileri çıkmaya başladı. Dizinin kaliteli oyuncu kadrosu ve konusu ile reyting rekorları kırması beklenirken zamanla bu beklentiler hayal kırıklığına dönüşmeye başladı.cesur-ve-guzel-neden-erken-bittiyorCesur Ve Güzel Neden Bitti? Neden Final Yaptı?

Dizinin konusu eskiden gelen iki düşman ailenin çocuklarının tesadüfen karşılaşıp birbirlerine imkansız bir şekilde aşık olması. Klasik Kadir İnanır ile Türkan Şoray’ın Dila Hanım filminden beri işlenen sıradan bir imkansız aşk hikayesi olması oyuncu kalitesini de gölge düşürmeye yetti. Sıra dışı olmayan,Özgün olmayan her dizi reytinglere yenik düşebiliyor. Reytinglere yenik düşünce de reklam gelirleri düşüyor ve yayından kaldırılıyor.

cesur-ve-guzel-ned-zaman-final-yapacakAncak şimdilik yapım şirketinden ay da kanal yöneticilerinden resmi bir final açıklaması gelmediği için kesin olarak final yapıyor diyemiyoruz. Konu netleştikçe sizlere buradan bilgi vermeye devam edeceğiz. Bakalım Cesur Ve Güzel Ne Zaman Final yapacak? Ne Zaman Bitecek? Cesur ve Güzel Erken Final mi yapacak? hep birlikte göreceğiz.

cesur-ve-guzel-ned-zaman-final-yapiyor

Cesur Ve Güzel Ne Zaman Final Yapacak? Ne Zaman Bitiyor? Tıklayınız

cesur-ve-guzel-ne-zaman-bitiyor

Cesur Ve Güzel Final Fragmanı (Güncellenecektir)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Cesur Ve Güzel Neden Final Yapıyor? Neden Bitti? (1 Yorum)