Cesur Yürek Ferhat Bozdağan Ölecek Mi? Ömer Ferhat’ı Öldürdü Mü? Ferhat Diziden Ayrıldı Mı?


Cesur Yürek Ferhat Bozdağan Ölecek Mi? Diziden Ayrılacak Mı?

Show Tv’nin aksiyon dolu sahneleri ile en çok izlenen dizilerinden birisi olan Cesur Yürek Dizisi 1 Aralık Perşembe akşamı yine heyecan doluydu. Diziye yeni katılan Psikopatlığıyla bilinen Bozdoğan kardeşler Ömer’i tehdit ederek kendilerine biat etmesini isterler. Ömer ve Bozdoğanlar arasında başlayan savaşa masadakiler de dahil olur.cesur-yurek-ferhat-bozdag-olecek-miTatar ve Harbi’nin aracılığıyla bir araya gelen Ömer ve Bozdoğanlar uzlaşmak yerine  bedeli çok ağır olacak bir savaş başlamış ve Ömer bu savaşta ilk bedel ödeyen olmuş babasını kaybetmiştir. Ferhat Ömer’in babasını öldürmüş ve Ömer’de O’nu öldürmek için itnikam yemini etmiştir.cesur-yurek-ferhat-bozdag-kimdirCesur Yürek Ömer Ferhat’ı Öldürdü Mü? Öldürecek Mi?

Ömer babasını kaçırıp öldüren Ferhat Bozdan’dan intikam yemini etmiş ve deli gibi O’nu bulmak ve öldürmek için peşine düşer. Ömer Ferhat’ı bulduğu yerde öldürecektir ancak Ferhat o kadar kolay lokma değil.cesur-yurek-ferhat-bozdag-kimCesur Yürek Ferhat Öldü Mü? Diziden Ayrıldı Mı?

Ferhat ile Ömer arasındaki bu savaşta Ömer ağır bedeller ödese de Ferhat eninde sonunda Ömer’in elinden kurtulamayacak ve senaryo gereği Ömer tarafından ödürülerek diziden ayrılacaktır.cesur-yurek-ferhat-bozdag-diziden-ayrildi-mi

Cesur Yürek Ferhat Bozdağan Kim? Tıklayınız

cesur-yurek-ferhat-bozdag-oldu-mu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın