Diriliş Candar Bey Ölecek Mi? Diziden Ayrılacak Mı?


Diriliş Ertuğrul Candar Bey Ölecek Mi? Öldü Mü? 8 Şubat

Diriliş Ertuğrul TRT1 ekranlarında heyecanla izlenmeye devam ederken Ertuğrul ile Candar Bey arasında ipler iyiden iyiye gerildi. Candar Bey önce Ertuğrul ile birlik olmak istemiş ve bunun için kızı Aslıhan Hatun’u Ertuğrul ile evlendirmek istemiştir. Ancak bu amacına ulaşamayan Candar Bey daha sonra Saadettin Köpek ile evlendirmek isterken Tekfur’un öldürülmesi hayatını altüst eder.

Dizi Haber Sitesi  Diriliş Ertuğtul Ebu Nakkaş Kim? Gerçek Tarihte Kimdir?

Candar Bey oğlu Ural’ın Tekfur süikastinde sanık olması ve yaptığı diğer tüm kötülüklerin bedelini ödediği mahkemede verilen idam cezası üzerine Kalp Krizi geçirerek ağırlaşır.Diriliş Candar Bey Diziden Ayrılacak Mı? Diziden Ayrıldı Mı?

Ertuğrul Bey Candar Beyîn kendisini kontrol altına almak istediğini farketmiş siyasi olarak evlenmek istese de karısı Halime Hatun’un gönlünü kırmamak için bu teklifini reddetmiştir. Candar Bey de Ertuğrul’un kendisinin her hedefini gerçekleştridiğini örünce Candaroğuları için bir tehdit gördüğü Ertuğrul’a savaş açmıştır.

Dizi Haber Sitesi  Diriliş Ertuğrul Cazgır Kimdir? Gerçek Adı ve Oynadığı Diziler

Ancak Candar Bey2in Ertuğrul ile arasını açması hiç de iyi olmamıştır. O günden sonra hayatı altüst olan Candar Bey oğlu Ural’ın Ertuğrul’a yapıklarından dolayı kadı tarafından infaz edilmesi üzerine ağırlaşarak diziden ayrılmıştır.Candar Bey zaten dizi çekimleri esnasında kalp krizi geçirmiş ve hastaneye kaldırılmıştı. Bu yüzden çekimlere daha fazla devam edemeyeceği için Zaten dizinin çekimleri esnasında da gerçekten Kalp Krizi geçiren Candar Bey Karakterine can veren Erden Alkan senaryo gereği diziden ölerek ayrılacaktır.

Dizi Haber Sitesi  Ertuğrul Ural'ı Öldürecek Mi? Candaroğulları İle Savaşacak Mı?

Diriliş Ertuğrul Candar Bey Kimdir? Tarihte Candar Bey Kimdir? Tıklayınız

Diriliş Candar Bey Ölüyor MuSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Diriliş Candar Bey Ölecek Mi? Diziden Ayrılacak Mı? (2 Yorum)