Diriliş Ertuğrul 59. Bölümde Neler Olacak? Alaaddin Keykubat Diziye Nezaman Dahil Olacak?


Diriliş Ertuğrul 59. Bölümde Neler Olacak? Alaaddin Keykubat Diziye Nezaman Dahil Olacak?

TRT1 Ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul 58. Bölüm yine aksiyon sahneleriyle ilgi odağı olmayı başardı. Ertuğrul Bey düşüncelerinde haklılığını birkez daha ispat etmiş ve obada kahraman olmuştur. Saadettin Köpek Sungurtekin Beyi kendi safına çekmeyi başarmıştır. Böylelikle Ertuğrul Bey Halime Sultan ile Alaaddin Keykubat’ın yanına giderek olan biteni anlatmaya karar verirler.  Merakla beklenen yeni karakter Sultan Alaaddin’in kim olacağı sır gibi saklanıyor.

Dizi Haber Sitesi  Diriliş Ertuğrul Sungur Tekin Ölecek mi? Diziden Ayrılacak mı

yh_dirilis-ertugrulda-sultan-aleddin-kim-olacak-1456311262Sultan Alaaddin Keykubat Emir Saadettin’in Hain Olduğunu Nezaman Öğrenecek? Saadettin Köpek Nasıl Ölecek?

Ertuğrul Bey Aksakallılar tarafından Bizans Sınırına göç etme görevini aldığından beri demir gibi pişmektedir. İbn-ul Arabi’nin değimiyle “Belalar aslında Lütuftur” sırrınca Ertuğrul Bey hedefine git gide yaklaşmaktadır. Hain Saadettin Köpek planları suya düşünce Sultan Alaaddin’den kaçamayacak ve yay kirişle Ertuğrul Bey tarafından Sultan’ın emriyle infaz edilecektir. 13063035_847146638762353_446055977800434814_oDizi Haber Sitesi  Diriliş Ertuğrul Kaledeki Hain Kim ?

Ertuğrul Noyan’ı Öldürecek mi? Saadettin Köpek İle Noyan’ın ilişkisini Nasıl İspatlayacak

Ertuğrul Gökçe Hatun ile Tuğtekin’in öldürülmesi olayını çözmek için işin peşine düşer. Aynı zaman da da Sadettin Köpek ile Noyan2ın ilişkisini çözmek istemektedir. Bunun için haini bulur ve konuşturur. Önce Noyan’ın peşine düşer. Bakalım Noyan’ı öldürecek mi yoksa Saadettin aleyhine konuştutracak mı göreceğiz.Ertuğrul Noyan'ı öldürecek mi

Dizi Haber Sitesi  Diriliş Ertuğrul 58. Bölümde Ertuğrul’u neler beklemektedir?Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 11 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Diriliş Ertuğrul 59. Bölümde Neler Olacak? Alaaddin Keykubat Diziye Nezaman Dahil Olacak? (1 Yorum)