EDHO 44.Bölümde Neler Olacak? EDHO’da Kim Ölecek?


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44.Bölümde Neler Olacak? 

Sırrı ortaya çıktığından beri ölüm korkusuyla gezen Alparslan herşeye rağmen kaçmamıştır.Bu sırrı öğrenince yıkılan Çakır yalanları bide bu yalanları söyleyen Alparslan’ı asla affetmese de ölümü hakettiğini düşünsede henüz bunu o gerçekleştirmeden başaka birinin bunu yapmasını kendine yediremez.

eskiya-dunyaya-hukumdar-olmazda-kim-olecek4Tüm aileyi bu düşmanlık sarsar.Hayriye ana Alparslanı Çakır’ın öldürdüğünü düşünür ve artık bir oğlum yok benim der.Meryem ise elinden geleni yapar ailesi için.

Dizi Haber Sitesi  EDHO Hakan Kim? Toprak'ın Yeğeni Hakan Kim? Gerçek Adı Ne?


eskiya-dunyaya-hukumdar-olmazda-kim-olecek1

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazda Kim Ölecek?

Handan da oğlunu Çakır’ın öldürdüğünü düşünüp yeni yeni planlar peşine düşer.Hızır için hayat daha da zorlanırken Ceylanın yanında ona destek olması ona biraz daha nefes almaya ortam hazırlar. Henüz kim olduğu belli olmayan birisi devreye girer.Aslında Alparslanı da öldürmek isteyen kişinin ta kendisidir bu.Masadakilerin hepsini kendisine bağlanmasını isteyr ve herkes haraç verecek diye tehditler savurur.

Dizi Haber Sitesi  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 10 Mayıs 35. Bölümde Neler Olacak? Özeti,Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İlyas Ölecek mi?

Bu arada İlyas’ı kaçırmış ve bütün herşeyi ona söyler.Haracını vermeyenin ise yakınlarından birilerinin öleceğini söyler.Bunu duyan Ünal Bey ise hodri meydan benim anamda bacımda çocuğumda yok kimi öldürebilir ki der.Yani bu tehdit beni ilgilendirmiyor diyip işin içinden sıyrılma palanı içindedir.Ceylan da işin içine girer ve tehditlere maruz kalır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44.Bölüm Fragman İzle

 

Dizi Haber Sitesi  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ateş Ölecek mi, Kurtulacak mı? Ateş Diziden ayrılacak mı?


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 19 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın