EDHO Mahmut Öldü Mü? Diziden ayrıldı mı? Mahmut neden Öldü? Diziden Neden Ayrıldı?


EDHO Mahmut Öldü Mü?

Atv nin reyting rekorları kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz tüm heyecanı ile devam ediyor. Daha önce de bir kaç defa öldürülmeye çalışılan Mahmut bir türlü ölmemiştir. Hatta Hızır en son bir arabanın içinde yolda giderken kafasına sıkmış ancak kurşun boynunun kenarından girip göğsünden çıkmış ve Mahmut bir köylü kadın tarafından tedavi ettirilerek hayata dönmüştür. Son olarak da 31. bölümde  Meryem’i öldürmeye Gelen Mahmut İlyas tarafından yakalanır ve bir mezarın içinde İlyas peş peşe ateş ederek Mahmut’u öldürür.

Dizi Haber Sitesi  EDHO Hızır Alparslan'ı Öldürecek Mi? Öldürdü Mü? Alparslan Kurtulacak Mı? Kurtuldu Mu?

eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-edho-1-kasim-45-bolumde-neler-olacak-ozetifragmani12EDHO Mahmut Diziden ayrıldı mı? Diziden Çıktı mı?

Mahmut Hızır,İlyas ve Şahin ağaya verdiği zararlar yüzünden çizmeyi aşmış ve son olarak da abisi Selim ağayı öldürmesi ile ölümü iyiden iyiye haketmiştir. Artık izleyici bile Mahmut’tan tiksinmiş diziden ayrılması kaçınılmaz olmuştur.

Dizi Haber Sitesi  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Fikret Kim? Gerçek Adı ve Oynadığı Diziler


eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-edho-1-kasim-45-bolumde-neler-olacak-ozetifragmani00

EDHO Mahmut neden Öldü? Diziden Neden Ayrıldı? Diziden Neden Çıktı?

Mahmut Hızır,İlyas ve Şahin ağaya verdiği zararlar yüzünden çizmeyi aşmış ve son olarak da abisi Selim ağayı öldürmesi ile ölümü iyiden iyiye haketmiştir. Artık izleyici bile Mahmut’tan tiksinmiş diziden ayrılması kaçınılmaz olmuştur. Daha önce İlyas’ı vurmuş,Şahin Ağa’yı ve abisi Selim Ağayı  yaralamış, Hızır’ın oğlu Yunus’u kaçırmış ve son olarak da Abisi Selim’i öldürmüştür. Artık izleyicinin de Mahmut’a tahammülü kalmamış bu kadar Herkese zarar veren bir kişi nasıl oluyor da hiç ölmüyor zarar görmüyor gibi sorular kaçınılmaz olmuştur. Senaristler de bunun farkında olacak ki Mamut’u artık diziden çıkarmışlardır.

Dizi Haber Sitesi  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 41. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? 2. Sezon 41. Bölüm Fragmanı İzle

EDHO Mahmut kim? Gerçek Adı? Oynadğı Diziler ve diğer bilgileri için tıklayınız

edho mahmut öldü müSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 5 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın