En İyi Ben Söylerim Mustafa Alışkan Kim? Yaşı-işi-hayatı


En İyi Ben Söylerim Mustafa Alışkan Kim? Yaşı-işi-hayatı

Mustafa Alışkan. Fox Tv’nin yeni yarışma programı Ben Söylerim’in favori isimlerinden. Mustafa nağmeli sesi ile hem Kibariye’yi hem Sardar Ortaç’ı hem de izleyicileri etkiledi. Peki hem sesi hem duruşu ile herkesi etkileyen Mustafa Alışkan Kimdir?Nereli, yaşı, işi, hayatı…

Dizi Haber Sitesi  Beyaz Show Simge Sağın Miş Miş Şarkısı Ve SözleriEn İyi Ben Söylerim Mustafa Alışkan Kim?

20 yaşında olan Mustafa Urfalı.  Müzik bölümü öğrencisi. Diyarbakır’dan İstanbul’a gelip burada kendisini geliştirmek istiyor. Sesi ile hayatını kazanmak isteyen Mustafa yarışmanın en güçlü seslerinden. Hayatında müziğin ayrıı bir yeri olduğunu söyleyen  Mustafa, imkanları daha fazla olan İstanbul’da kendisini bu alanda geliştirmek istiyor. Yarışmaya da bu hayallerini gerçekleştirmek için katılan Mustafa’ay başarılar diliyoruz.

Dizi Haber Sitesi  Çoban Yıldızı Selim Bayraktar Kim? Boyu? Kilosu? Yaşı? Karakteri?


Yarışma Konsepti Nasıl?

2 juri üyesi ile yarışmacıları oylayacak olan yarışmada bir juri üyesi yarışmacıları korumaya alırken diğer juri ise acımasızca eleyecek. Serdar Ortaç eleyen juri iken Kibariye ise üyeleri koruyan isim olacak. Her gün 8 yarışmacı sahnede olacak. Her yarışmacı aynı şarkıyı seslendirecek. Her şarkıda 1 isim sahneye veda edecek. Gecenin sonunda ise 2 isim yarışmaya deva edecek. Ve 2 yeni isim yarışmaya dahil olacak.

Dizi Haber Sitesi  Ben Söylerim Ceren Kim? Nereli? Ne İş Yapıyor?

En İyi Ben Söylerim Yarışmacıları Kimler? Yarışmacıların Tam Listesi < tıkla

En İyi Ben Söylerim Tanıtım Fragmanı

 Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 3 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

En İyi Ben Söylerim Mustafa Alışkan Kim? Yaşı-işi-hayatı (1 Yorum)