Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meryem Kim? Gerçek adı? Hayatı, Oynadığı Diziler?


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meryem Kim? Gerçek adı ve  Hayatı

Atv nin sevilen dizisi EDHO konusu ve kalitesi kadar usta oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. EDHO da Hızır Çakırbeyli’nin karısı rolünü canlandıran Meryem Çakırbeyli ‘nin gerçek adı Deniz Çakır. Deniz Çakır 1982 Ankara doğumlu ancak dizide de canlandırdığı laz kızı karakterini yaşamasından da belli olacak ki aslen Trabonlu bir ailenin kızıdır. Ayrancı Lisesi’nde okudğu yıllarda gittiği bir tiyatrodan esinlenerek oyuncu olmaya karar veren Deniz Çakır, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Tiyatroları Konservatuar bölümünü bitirmiştir.

Dizi Haber Sitesi  Eşkıya Dünyaya Mesut Akusta Kimdir

enver-meryemi-oldurecek-mi-3eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-hizirin-karisi-meryem-olecek-mi-enver-meryemi-oldurecek-mi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Meryem Çakırbeyli’nin Oynadığı Diziler?

Meryem Çakırbeyli EDHO’dan önce  İlk televizyon deneyimi olan Kadın İsterse deki Alev rolüyle tanındı. Ama asıl çıkışını Yaprak Dökümü adlı dizideki Ferhunde karakteriyle yapmıştır. Bunlardan başka 2013 de Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şah sultan karakteri,Yasak adlı dizide Fikret Kuşkan karakterlerinin yanı sıra İffet,Avrupa Yakası, İki Arada Aşk gibi birçok dizi,tiyatro ve sinemada rol almıştır. EDHO dizisinde de ailesine her durumda sahip çıkan bir karadeniz kızı karakterine can vermiştir.

Dizi Haber Sitesi  EDHO Mert Kimdir? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler ve Sevgilisi

eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-edho-1-kasim-45-bolumde-neler-olacak-ozetifragmani12Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 30 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meryem Kim? Gerçek adı? Hayatı, Oynadığı Diziler? (1 Yorum)