Esra Erol’da Mehmet’ten Bahar’a Büyük Sürpriz Ne?


Esra Erol’da Mehmet’ten Bahar’a Herkesi Şaşırtacak Büyük Sürpriz Ne

esra-erolda-mehmetten-bahara-buyuk-surpriz-neEsra Erol’da Mehmet’ten Bahar’a Herkesi Şaşırtacak Büyük Sürpriz Ne

Önceki gün programda Mehmet’in Bahar’ı kaçırmasından sonra ortam kısa bir süreliğine şok yaşamıştı. Mehmet büyük bir sürpriz ile stüdyoya geri döndü. Atv’nin sevilen evlendirme programı Esra Erol’da programı Mehmet’in Bahar’a yaptığı büyük sürpriz ile ikinci bir şok yaşadı.

  Esra Erol'da Umut Zeliha Aşkı Son Durum Ne? Umut Zeliha Aşkı Nasıl Sonlanacak?

esra-erolda-mehmetten-bahara-buyuk-surpriz-ne-4Mehmet’in Bahar için getirdiği Gül ve başörtüsü stüdyo da herkesi şaşırttı. Özellikle başörtüsü konusunda Bahar’ın tepki vereceğini düşünenler yanıldılar. Özellikle Bahar’ın gayet sakin tepkisi karşısında bu aşkın çoktan alev aldığını anlamaları geç olmadı.esra-erolda-mehmetten-bahara-buyuk-surpriz-ne

Mehmet’in Baharı Şanlıurfa’ya götürme talebi de çok ilgi gördü. Bu beraberliğin çok yakın zamanda evlilik ile sonuçlanacağını söyleyenlerin sayısı hiçte az değildi.

  Esra Erol'da Caner Berke Aşkı Bitti mi? Neden Bitti

Mehmet ve Bahar Şanlıurfa’ya Gidiyor…

Çiftimiz çok yakın bir zamanda Şanlıurfa’ya gitme kararı aldı. Mehmet Bahar’a Urfa’yı gezdirmeye kararlı. Hemde ailesi ile tanıştırmayı düşünen Mehmet, Bahar’a en güzel günleri yaşatacağını söyledi. Çiftimize mutluluklar diler bu beraberliğin yakın zamanda evlilik ile sonuçlanması için dua ediyoruz.

 

  Esra Erol'da Banu İle Mete Son Durum Ne? Neden Tartıştılar? Neden Ayrıldılar?

Esra Erol Bahar  Mehmet Aşkı İzle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 21 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın