Gardırop Savaşları 19 aralık haftanın finalinde kim elendi?


Gardırop Savaşları 19 aralık haftanın finalinde kim elendi?

Gardırop Savaşlarının geçtiğimiz hafta 16 aralıkta yapılacak olan haftanın elemesi 19 aralık pazartesiye alındı. Bu hafta yarışmacılarımız performansları ile juri üyelerini etkilemeye çalışacaklar. Ve Aycan, Gizem, Aygün(33 puan) Fatma ve Didem’den kimin eve veda edeceği merak konusu. 19 aralık Gardırop Savaşları evine veda eden isim kim olacak? Kim elendi?

Gardırop Savaşları 19 aralık hangi isim elendi?

Yarışmacılarımız pazartesi “roman şıklığı” konsepti ile haftanın finaline ramak kala juriden yüksek puanlar alarak toplam puanlarını yükseltme yarışındaydılar.  Eleme potasındaki yarışmacılardan Aygün‘ün 33 puan ile eleneceği düşünülüyor. Eleme potasında olan diğer isim ise Gizem’di. Eleme konusunda son anda sürpriz gelişmeler yaşanabilir.Gardırop Savaşları 19 aralık haftanın finali sonuçları

Haftanın birincisi 71 puanla Didem ikincisi 66 puanla Aycan Üçüncüsü 54 Puanla Fatma oldu. Aycan 66 Gizem Aygün Didem 71 Fatma 54 punları alarak Gardırop Savaşları evine Aygün veda etti. Yeni hayatında başarılar diliyor ve yeni gelen yarışmacının kim olduğunu da merak ediyoruz.

Gardırop Savaşları 20 aralık yeni gelen yarışmacı kim? < tıklayınız

Gardırop Savaşları 20 aralık 126. bölüm fragmanı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 19 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın