Gardırop Savaşları 2 Aralık haftanın finalinde kim elendi?


Gardırop Savaşları 2 Aralık haftanın finalinde kim elendi?

Fox tv ekranlarında şıklığın ve modanın kitabını yeniden yazan Gardırop Savaşlarında, sezon sonu yaklaşırken gardırop evinde mücadele tüm hızıyla devam ediyor. Geçen haftanın eleneni Özden’den sonra eve gelen yeni yarışmacı ile mücadele artmaya devam etti. Hafta içi yarışmacılar aldıkları puanlarla birbirileri üzerinde üstünlük kurmaya çalıştılar. Gerçekten çok büyük mücadeleler yaşandı. Kırgınlıklar, sevinçler ve dostluklar gardırop evinde her hafta olduğu gibi bu haftada yaşandı. 2 Aralık cuma haftanın finalinin konsepti “ev partisi” idi. Ev partisi konseptinde bakalım hangi yarışmacılar performansları ile juri üyelerini etkilemeyi başardılar?  2 Aralık haftanın finalinde kim elendi?

Dizi Haber Sitesi  Gardırop Savaşları 21 Ekim Cuma Final Günü Kim Elendi? Elenen Sürpriz Yarışmacı Kim

Gardırop Savaşları 2 Aralık haftanın finalinde kim elendi-gardirop-savaslari-25-kasim-konsepti-ne-elenen-yarismaci-kimGardırop Savaşları 2 Aralık haftanın finali özeti

Kızlarımız 15. haftayı da çok büyük mücadeleler sonucunda tamamladılar. 15. haftanın eleme günününde yarışmacılar “ev partisi” konsepti ile birbirlerine karşı üstün gelmeye çalıştılar. Yarışmacılarımız Aycan, Gizem, Fatma, Didem ve Esra sırası ile aldıkları 20-25-12-12-11 puanlarla günü bitirdiler.

Dizi Haber Sitesi  Gardırop Savaşları 2 Kasım Çarşamba Konsepti Ne? Günün Birincisi Kim


gardirop-savaslari-2-aralik-haftanin-finalinde-kim-elendi

 

Ve 76 puanla haftanın birincisi Gizem olurken, 2 aralık cuma günü haftanın finalinde elenen yarışmacı Esra Çetin oldu. Esra hem 2 aralık cuma günü 17 puan alarak en düşük yarışmacı olurken hem de genel final puanlamasında 56 puanla haftanın finalinde Gardırop Savaşları evine veda etti.

Dizi Haber Sitesi  Gardırop Savaşları 10 Şubat Elenen Yarışmacı Kim? Evden Kim Gidecek

gardirop-savaslari-2-aralik-haftanin-finalinde-kim-elendi-2

Esra’nın elenmesinden sonra eve yeni gelen yarışmacıyı tanımak için hazırladığımız haberimizi buradan okuyabilirsiniz.

 Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 25 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın