Gardırop Savaşları 20 Eylül Salı Konsepti Ne-Günün Birincisi Kim?


Gardırop Savaşları 20 Eylül Salı Konsepti Ne-Günün Birincisi Kim?

Gardırop Savaşları haftaya yine bir yoğunlukla başladı.Pazartesi günleri yeni yarışmacıyla başlayan Gardırop Savaşları Salı günü biraz daha alışmış olsalarda alışveriş te kıyafet ,çanta, takı, ayakkabı derken son olarak kendilerini kuaförde bulan yarışmacılarımız çok yoruluyor olsa da jüri önünde güzel görünmek için çabalıyorgardirop-savaslari-4-kasim-konsepti-ne-cuma-elenen-yarismaci-kim

Gardırop Savaşları 20 Eylül Salı Konsepti Nedir?

Gardırop savaşları 19 eylül pazartesi konseptini Gri Şıklığı olarak belirlemişlerdi.Yarışmacılar gri rengi kendilerine kombin ederek en güzel şekilde jüri karşısına çıktı. Aycan Gri Şıklığıyla çok iddalıyken bugün bakalım kim iddaalı olacak? Gardırop Savaşları salı günü herkes kendi konseptini oluşturup şık bi şekilde jüri karşısına gelecek. Serbest kalmak rahat olmak gibi gözükse de sanırım yarışmacılar en çok bu kombinde zorlanacak.

  Gardırop Savaşları 4 Kasım Konsepti Ne? Cuma Elenen Yarışmacı Kim?


gardirop-savaslari-2-kasim-carsamba-konsepti-ne-gunun-birincisi-kim00Gardırop Savaşları 20 Eylül Salı Günün Birincisi Kim?Gardırop Savaşları 20 Eylül 61. Bölüm Kim Kaç Puan aldı?

20 Eylül Salı gününün birincisi kim olacağı henüz belli değil ayrıntılar ilerleyen dakikalarda sizlerle paylaşılacaktır. SU Kamer  den yüksek performans bekliyoruz bakalım salı gününün birincisi kim olacak? Veee günün birincisi belli oldu. Tam da tahmin ettiğimiz gibi Su ve Kamer muhteşemdi.Jüri de çok beğendi puanlamalar yapıldı ve işte alınan puanlar: AYCAN 9 SU 15  KAMER 14  SARİNA 9 GİZEM 15 .GİZEM VE SU günün birincisi olmayı başardı.

  Gardırop Savaşları 25 Kasım Konsepti Ne? Elenen Yarışmacı Kim?

gardirop-savaslari-1-kasim-sali-konsepti-ne-gunun-birincisi-kim4

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 19 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gardırop Savaşları 20 Eylül Salı Konsepti Ne-Günün Birincisi Kim? (1 Yorum)