Gülümse Yeter 20 Eylül 9.Bölümde Neler Olacak? Özet-Fragman ve İpuçları


Gülümse Yeter 20 Eylül 9.Bölümde Neler Olacak? Özet-Fragman ve İpuçları

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Gülümse Yeter 8. bölümüyle seyirciyi ekrana kilitlemeyi başardı. 9.Bölümdede sizleri heyecan dolu dakikalar bekliyor.Romantik komedi tarzında ekranlara gelen Gülümse Yeter reyting rekorları kırarak salı günleri saat 20.00 da seyirciyi yine ekran başında buluşturacak. Gülümse Yeter 20 Eylül 9.Bölüm ÖzetGülümse Yeter de yeni bölümünde Nermin Hanım odak nokta olmuştur.Parasızlıktan evin temizlik işlerini yapan Nermin Hanımı makyaj yapamadığı için kocası bile tanıyamaz hale gelmişken çareyi falda bulur. Mahalledeki kadınlara fal bakan Nermin Hanım bundan güzel para kazanır.

gulumse-yeter-18-ekimde-calan-sarki-mabel-matiz_gel-3Gül bi dönüş yapacak gibi duruyor aklı tam karışıkken sarp ın da duyguları sanki yasemine kayıyor.Sarp Gül ü çok sevmesi onu Yaseminle ayırmaya yetmez.Yeni bir aşk doğacak gibi.Gülümse Yeter 6 Eylül 8.Bölümde Neler Olacak- Özet-Fragman ve İpuçları5 - Kopya - Kopya

Hasan Dede nin Lütfü den çektiği bitmiyor.Lütfü şimdide yurt dışından gelen oğlunun aklıyla gömü bulma peşindedir.Önce kendi evlerinde kazı çalışmaları yaptıktan sonra sıra Hasan Dede nin evine gelir tabi bu arada Hasan Dede çığırından çıkacaktır.

Gülümse Yeter 20 Eylül 9.Bölüm Fragman(Güncellenecektir)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 5 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın