Gülümse Yeter 16 ağustos 5. Bölümde Neler Olacak?


Gülümse Yeter 16 ağustos 5.Bölümde Neler Olacak? Özet-Fragman ve İpuçları

Avukattan gelen Emre’nin haberiyle Amerika’ya gitme hayalleri suya düşen Özdemir’ler için Civan’ların evinden başka seçenek kalmamıştır. Ev içinde artan iş yüküyle kendini kaybeden Ayten çareyi para karşılığı Nermin’e iş yaptırmakta bulur. Ev işleriyle tanışan Nermin bu yeni düzene alışmaya çalışacaktır.

Dizi Haber Sitesi  Zuhal Topalla İzdivaç Ahmet'in İtirafları? İddiaları Neler? Ahmet Neler Söyledi?

gulumse-yeter-18-ekimde-calan-sarki-mabel-matiz_gel

Hasan Efendi Lütfü’yü Adam Edebilecek mi?

Hasan Efendi Lütfü’yü adam etmek için bir anda bambaşka bir tavıra geçer, evde fırtınalar estirir.Yumruğunu masaya vurur ve artık he rşey benim istediğim gibi olacak sende buna uyacaksın der.

Dizi Haber Sitesi  2 Mart Kısmetse Olur Çalan Şarkı Sözleri ve Müziği! Aşk Dön Ölümden...

Ailesiyle ilgili söylediği yalanların ağırlığına dayanamayan Gül, Kemal’e gerçekleri itiraf edip etmemek konusunda kararsız kalır.

Yasemin Sarp’a aşık mı oluyor?

Bütün bunlar yaşanırken, Sarp hala Gül’le mesajlaştığını sanmaktadır. Yasemin Gül’ün yerine yazdığı cevaplarla hem Sarp’ı hem Gül’ü zor durumda bırakmaya devam eder. Mesajlara kendini kaptıran Yasemin, Sarp’a olan hisleriyle de yüzleşir. Fakat bu yalan da çok uzun süre gizli kalmayacaktır.

Dizi Haber Sitesi  Wimbledon Tenis Turnuvasında kökeni 1800 lerin sonuna dayanan beyaz kıyafet giyme zorunluluğunun sebebi nedir?

Gülümse Yeter 16 ağustos 5.Bölüm Fragman izle(güncellenecektir)

 Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 9 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın