Hangimiz Sevmedik 3.bölüm 20 Ağustosta Neler Olacak? Özeti, Fragmanı


Hangimiz Sevmedik 3.bölümde 20 Ağustos ta Neler Olacak?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Hangimiz Sevmedik güzel bir başlangıç yapıp ilk iki bölümü geride bıraktı. Heyecanla izlenen dizi bazen duygusal sahnelere de yer veriliyor.

2016-11-12_003554Hangimiz Sevmedik 3. Bölümde Neler Olacak?

Adile ile ve Münir çocukluklarından beri birbirlerine aşık, aynı mahallede büyümüş iki gençti. 36 yıl önce kaçmaya karar verdikleri gün, yaşadıkları sürpriz bir olay, ikilinin o gün yollarının ayrılmasına, bir daha da adlarını dahi anmamak üzere birbirlerine nefret duymalarına sebep oldu. Aradan geçen yıllar içinde ikisi de farklı insanlarla yuva kurup, çoluk çocuğa karıştı. Yıllar geçti, ikisi de eşlerini kaybettiler, çocukları büyüdü, Münir’in kızı Itır avukat, Adile’nin oğlu Tarık diş hekimi çıktı ama karşılıklı evlerde oturan Adile ve Münir’in inatları kırılmadı. Komşuları, dostları onları barıştırmak için ellerinden gelenden fazlasını yaptılar. Ama nafile…

Dizi Haber Sitesi  Baba Candır 29 Mayısta Salih Babanın Söylediği Türkü ve Sözleri


Hangimiz Sevmedik 20 Ağustosta Neler Olacak?

Tarık ve Itır’ın okullarını bitirip mahallelerine döndükleri günü fırsat bilen mahalleli, bir eğlence tertip edip, hem çocukların başarısını kutlamak hem de iki inatçı keçi arasındaki buzları eritmek için kolları sıvarlar. Mahalleli o gecenin hem Adile ve Münir’in yıllar süren düşmanlığını bitireceğine hem de mahallesine dönen iki gence güzel bir jest olacağına emindir. Fakat bilmedikleri küçük bir detay vardır. Tarık ve Itır gelirken yalnızca diplomalarını değil, büyük bir de sır getiriyorlardır  beraberlerinde… Hem Tarık ve Itır’ın sırrı, hem Adile ve Münir’in inadı, hem de mahallenin baş belası Münir’in kardeşi Şener’in çevirdiği dolaplar, işleri iyiden iyiye arapsaçına döndürür.

Dizi Haber Sitesi  İlker Ayrıkla Var Mısınız Yok Musunuz 27 Ağustos 18.Bölümde Kim Ne Kazandı?

Hangimiz Sevmedik 3.bölüm fragman izleSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 3 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın