Hayat Bazen Tatlıdır 27 Kasım 6. Bölümde Neler Olacak Özet Fragman ve İpuçlar


Hayat Bazen Tatlıdır 27 Kasım 6. Bölümde Neler Olacak Özet Fragman ve İpuçlar

Hamdi Alkan yönetmeliğinde Gani Müjde nin kaleminden çıkan senaryo ile ekranlara gelen Hayat Bazen Tatlıdır kadrosundaki Birce Akalay, Kanbolta Görkem Arslan, Ufuk Özkan, Simay Barlas, Deniz Can Aktaş, Sevda Erginci, Anıl Tetik, Lale Başar, Gamze Topuz, Esİn Gündoğdu, Şamil Kafkas, Alihan Aracı, Zeynep Alkan, Nedim Suri, Elif Doğan yetenekli oyuncularla Star TV ekranlarında sizlerle olmaya devam ediyor.

Dizi Haber Sitesi  Umuda Kelepçe Vurulmaz 22 aralık çalan Sil Baştan Şarkısı ve sözleri

hayat-bazen-tatlidir-27-kasim-6-bolumde-neler-olacak-ozet-fragman-ve-ipuclarHayat Bazen Tatlıdır 27 Kasım 6. Bölümde Neler Olacak Özet

Uğradıkları silahlı saldırıdan sonra Hayat, Gözde ve Koray’ı korumak için güvenli bir yere götüren Cerrah’a, Hayat’ın tepkisi ne olacak?

hayat-bazen-tatlidir-27-kasim-6-bolumde-neler-olacak-ozet-fragman-ve-ipuclarCerrah’ın kendisi ve kardeşi için tehlikeli olabileceğini gören Hayat, aldığı uzak durma kararına sadık kalabilecek mi?
Resim derslerinin boş geçmesini fırsat bilen Şerif, iş eğitimi dersi adı altında çocuklara nikah şekeri hazırlatır. Nikah şekerlerini pazarlayıp para kazanmayı uman Şerif’e çocukların bir sürprizi olacaktır.
hayat-bazen-tatlidir-27-kasim-6-bolumde-neler-olacak-ozet-fragman-ve-ipuclar5
Koray’la Gözde’yi aynı arabadan inerken gören Burak, Gözde’ye karşı tavır alır.
hayat-bazen-tatlidir-27-kasim-6-bolumde-neler-olacak-ozet-fragman-ve-ipuclar3

Hayat Bazen Tatlıdır 27 Kasım Fragman İzle,Hayat Bazen Tatlıdır 6. Bölüm Fragman İzleDizi Haber Sitesi  Payitaht Abdülhamid Ömer Kim? Gerçek Adı? Oynadığı Diziler? Sevgilisi
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 20 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın