Hayat Bazen Tatlıdır Ebru Kim? Gerçek Adı? Oynadığı Diziler? Sevgilisi


Hayat Bazen Tatlıdır Ebru Kim? Gerçek Adı?

Star Tv ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan dizi Hayat Bazen Tatlı’dır dolu dizgin ve eğlenceli saatlerin yaşanmasına neden oluyor. Geçen haftaki bölümde Cerrah Hayat’a evlenme teklif eder. Hayat bu durum karşısında şaşkınlığını gizleyemez. Gözde ve Koray ise Sevda ve Burak2ın yakınlaşması karşısında şok olurlar. Gözde bu durumda Burak’ı terk eder. Koray ise bu olayla Sevda’yı kıskandığını ve ona karşı duygularını olduğunu fark eder. Öte yandan Hayat Cerah’a değişip değişmediği konusunda oyun oynar. Fakat buna pişman olur.

Dizide Sevda’nın kardeşi rolünde oynayan Ebru karakterinin gerçek adı Beste Yanar’dır. 1991 İstanbul doğumlu oyuncu eğitimini Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümünde tamamlamıştır. 3 yaşından itibaren anne ve babsı boşanan oyuncuyu anneannesi büyütmüş.Hayat Bazen Tatlıdır Ebru (Beste Kanar) Fotoğraflar?

Hayat Bazen Tatlıdır Ebru (Beste Kanar) Oynadığı Diziler? Sevgilisi

Beste Kanar oyunculuk alanında yolun başında. Daha önce Hanım Köylü dizisinde ilk olarak oynamıştır. Hayat Bazen Tatlıdır 2. projesidir. Oyuncu ayrıca Kim Milyoner Olmak yarışmasına katılmış 4.soruda elenmişti.

Beste Kanar 166 cm boyunda 54 kg ağırlığındadır. Terazi burcunun özelliklerine sahip oyuncunun göz rengi yeşil renktir. Spor ayakkabı ve tşört giymek vazgeçilmezleri arasında bulunuyor. Aşk ile ilgili görüşleri ise sevgi dolu bir birine saygılı olunması.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Şubat 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın