Hayat Şarkısı Hülya ölecek mi Diziden Ayrılıyor mu? Hangi Dizide Oynayacak?


Hülya ölecek mi Diziden Ayrılıyor mu? Hangi Dizide Oynayacak?

Kanal D’nin reyting rekorları kıran dizisi Hayat Şarksı bomba etkisi yapan 2. sezonu ile yine gözleri üzerine çevirdi. Dizinin 2. Sezon ilk bölümünde seyiriciler şok edici sahnelerle karşılaştı. Hülya’nın ilk defa bu kadar aciz bir duruma düştüğüne şahiy oldular. MAhir’in aslında hiçte sadık bir yaver olmadığının farkına vardılar. Ramazan Bey’in aslında ne kadar babacan bir insan olduğuna şahit oldular.

  Hayat Şarkısı Hazer Kim? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler ve Sevgilisi


Böyle bir durumda Hülya’nın KErim’i bulması için gösterdiği çaba görülmeye değerdi. Ancak KErim’in tepkisi çok ağır oldu ve Hülyayı kovdu. Hülya ise o üzüntü ile kaçarken düştü ve başını taşa vurdu. O sahne izleyicilerin aklında acaba Hülya’nın öldüğü veya diziden ayrıldığı soruusunu akıllara getirdi. özellikle Kerim’in yanındaki güzel sarışından sonra bu düşüncelerin akıllara gelmesi hiçte mantıksız değildi.

  Hayat Şarkısı Kerim'in Yüzdüğü Yer? Kerim Nerede Kürek Çeliyor? Nerede Yüzüyor? Yeni Sezon

hayat-sarkisi-1-agustos-fragmani-28-bolumde-neler-olacak-ozet-fragman-ve-ipuclari 

Hülya ölecek mi Diziden Ayrılıyor mu?

Hülya’nın öleceğini düşünmüyoruz. belki uzun bir süre dizide ortadan kaybolabilir. Kerim’in ise bu esnada buzları eriyecek ve muhteşem bir kavuşma sahnesi ile izleyicilerde mutluluk rüzgarları estirilecek. 

  Hayat Şarkısı 18 Ekim Fragmanı? 26. Bölümde Neler Olacak?Özet Fragman ve İpuçları

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 20 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın