İçerde 38. Bölüm Neler Yaşanacak? Celal Ölecek Mi?


İcerde Dizisi 38. Bölüm

 

İcerde dizisi bütün aksiyonu ve heyecanı ile Show TV ekranlarında devam ediyor.

Içerde dizisinin 37 bölümünde Celal Duman’ın Ezeli düşmanı Kudret ölmüş. Kardeş olduklarını öğrenen sarp ve Mert Celal babanın kuyusunu kazmak için planlar yapmaktaydı.Mert hiçbir şeyden haberi yokmuş gibi Celal babasının yanında Ona hizmet eder gibi görünmeye devam ediyordu.

Kudret abisini son anda satarak Celal Duman’ın saflarına geçen Alyanak son bölümde Kebapçı dükkanına giderek Celal baba ile anlaştı. Celal Baba her ne kadar bu durumdan hoşnut olmasa da verdiği sözü tutmak zorunda kalıyor.

Davut bir paket yollayarak eylemi tuzağa düşürüyor ve kaldıkları evin adresini tespit ediyor. Davut eylem ve pusula öldürmek üzereyken Sarp yetişiyor ve Davut’u dövüyor. Davut sarp ın dalgınlığından yararlanarak oradan kaçıyor.

Içerde dizisinin 8. Bölümünde küssün kayıp oldu Umut’un kim olduğunu öğreniyor. Anne ve oğlunun yıllar sonra kavuşması duygusal anlara sahne oluyor.

Sarp Mert Kardeşler ve Anneleri Füsun eve girdiklerinde eylem durumu öğreniyor ve çok şaşırıyor.

Sarp ve Mert’in kardeş olduklarını gizlemek için çok uğraşan genel Baba onların kardeş olduğunu öğrendiğini anladığı zaman bütün adamların toplayarak Füsun sarp ve Mert’in öldürmek için plan yapıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 10 Haziran 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İçerde 38. Bölüm Neler Yaşanacak? Celal Ölecek Mi? (2 Yorum)