İçerde 7 Kasım Neler Olacak? 8.Bölüm Özet Fragman ve İpuçları


İçerde 7 Kasım Neler Olacak? 8.Bölüm Özet Fragman ve İpuçları

Show tv ekranlarının sevilen ve reyting rekorları kıran dizisi İçerde tüm heyecanıyla devam ediyor.İçerde’nin senaryosu Ertan Kurtulan, Toprak Karaoğlu ‘nun kaleminden çıkan kadrosunda ise Çağatay Ulusoy (Sarp), Aras Bulut iynemli (Mert), Çetin Tekindor (Celal), Mustafa Uğurlu (Yusuf), Bensu Soral (Melek), Damla Colbay (Eylem), Nihal Koldaş (Fisun), Rıza Kocaoğlu (Davut), Yıldıray Şahinler, Gözde Kansu gibi isimlerin yer aldığı aile ve dram tarzındadır.

icerde-7-kasim-neler-olacak-8-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari6

İçerde 7 Kasım Neler Olacak özet

Eylem’in sokak çocuklarıyla ilgili yaptığı haber Melek, Celal ve Mert’i endişelendirir. Celal bunu yapanın kim olduğunu bulması için Mert’i görevlendirir. Mert, Eylem olduğunu öğrenir ama ona bir zarar gelmemesi için Kebapçı Celal’e söylemez.icerde-7-kasim-neler-olacak-8-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari

Ayrıca haberde Mert, geçmişiyle ilgili bir ipucu yakalar ve peşine düşer. Sarp telefonundaki “aşkım” diye kayıtlı kişinin Yusuf Müdür olduğunu Melek’in anlamaması için küçük bir plan yapmıştır. Barış kendisini Füsun’un lokantasına yerleştiren adamla buluşur. İlk görevini alır.

İçerde 7 Kasım Fragman İzle,İçerde 8.Bölüm Fragman İzle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 31 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İçerde 7 Kasım Neler Olacak? 8.Bölüm Özet Fragman ve İpuçları (1 Yorum)