İçerde Dizisi Mert Sarp’ın kardeşi Olduğunu Anladı mı? Her Şeyi Sarp’a Anlatacak mı?


İçerde Dizisi Mert Sarp’ın kardeşi Olduğunu Anladı mı? Her Şeyi Sarp’a Anlatacak mı?

Mert Sarp’ın düşürdüğü resmi bulur ve peşine düşer. Sarp’ın annesi ile yaptığı görüşmeler ve internetten yaptığı araştırmalar sonucu büyük bir ipucuna ulaşır. Özellikle Sarp’ın annesi ile yaptığı görüşmede çocukluklarına ilişkin yaptıkları aldığı bilgiler Mert’in şüphelerini arttırır.  İçerde Hülya Kim? Gerçek adı-yaşı-boyu-hayatı

icerde-dizisi-mert-ve-sarpin-efsane-dovus-sahnesi-full-versiyon-izle

İçerde Dizisi Mert Sarp’ın kardeşi Olduğunu Anladı mı?

Mert şüphelerinde haksız değildir. Araştırmalarını yoğunlaştırır ve büyük ipuçlarına ulaşır. Kendi çocukluğu ile Sarp’ın çocukluğu arasındaki benzerlikler şüpheleri arttırır. Mert son bir atak yapar ve Sarp ile görüşmeye gider.icerde-7-kasim-neler-olacak-8-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari4Mert Her Şeyi Sarp’a Anlatacak mı?

Mert en azından şimdilik Sarp’a bir şey anlatmayacaktır. Ancak bir şeyler öğrenmek için Sarp’ın azını arar. Sarp’a resim hakkında bir şeyler sorar ve Sarp’ın azını arar. Bir şeylerin ters gittiğini anlayan Sarp ise işin daha çok peşinden gitmeye karar verir. Olayların çok hızlı gelişeceği kesindir. Bakalım ilerleyen bölümler bize ne gösterecek.

  İçerde 39. Bölüm Sezon Finali. Umut Ölecek Mi?

icerde-7-kasim-neler-olacak-8-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari6

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 2 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın