Kalbimdeki Deniz 3 Aralık Turgut Deniz’i öldürecek mi? Fikriye bıçaklanacak mı?


Kalbimdeki Deniz 3 Aralık Turgut Deniz’i öldürecek mi?

Kalbimdeki Deniz’de tansiyon hiç düşmüyor. Fikriye’nin kocası Turgut geri dönmüştür. Fikriye bu durumdan rahatsız dır ancak elindne bir şey gelmez . Turgut ise Mirat’ın geri geldiği öğrenir. Fikriye’nin daha önceden Mirat’a olan aşkını bilen Turgut bu durumdan rahatsız olur. Evde Mirat’a ait fotoğrafları gören turgut deliye döner ve Fikriye’yi döver.

  Kalbimdeki Deniz 31 Aralık 11. Bölümde Neler Olacak? İpuçları-Özetler ve Fragman


kalbimdeki-deniz-3-aralik-turgut-denizi-oldurecek-mi

Turgut’tan ölesiye dayak yiyen Fikriye kendisini zar zor dışarıya atar. O anda Mirat’a sığınmak için Mirat’ın evine giden Fikriye’yi kapıda Deniz karşılar. Fikriye’yi eve alan Deniz eli bıçaklı Turgut’u kapıda durdurur.kalbimdeki-deniz-3-aralik-turgut-denizi-oldurecek-mi-htmlTurgut Deniz’i bıçaklayacak mı?

  Kalbimdeki Deniz Dizisi Nezaman Başlıyor? Kalbimdeki Deniz Hangi Kanalda ve Nerede Çekiliyor?

gözü dönmüş turgut elinde bıçakla Fikriyeyi kovalarken Deniz tarafından durdurulur. Deniz Turgut’u durdurmasına durdurur ancak elindeki bıçağı sonradan fark eder. Tahminimiz şöyle; Turgut hafif bir bıçak dabersi ile Deniz’i yaralayabilir. Veya sonradan eve gelen Mirat Turgut’u etkisiz hale getirecektir. Sizde tahminlerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 26 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın