Kalbimdeki Deniz 3 Aralık Turgut Deniz’i öldürecek mi? Fikriye bıçaklanacak mı?


Kalbimdeki Deniz 3 Aralık Turgut Deniz’i öldürecek mi?

Kalbimdeki Deniz’de tansiyon hiç düşmüyor. Fikriye’nin kocası Turgut geri dönmüştür. Fikriye bu durumdan rahatsız dır ancak elindne bir şey gelmez . Turgut ise Mirat’ın geri geldiği öğrenir. Fikriye’nin daha önceden Mirat’a olan aşkını bilen Turgut bu durumdan rahatsız olur. Evde Mirat’a ait fotoğrafları gören turgut deliye döner ve Fikriye’yi döver.

  Kalbimdeki Deniz Şebnem Gerçekten Hamile Mi? Yalan Mı Söylüyor?


kalbimdeki-deniz-3-aralik-turgut-denizi-oldurecek-mi

Turgut’tan ölesiye dayak yiyen Fikriye kendisini zar zor dışarıya atar. O anda Mirat’a sığınmak için Mirat’ın evine giden Fikriye’yi kapıda Deniz karşılar. Fikriye’yi eve alan Deniz eli bıçaklı Turgut’u kapıda durdurur.kalbimdeki-deniz-3-aralik-turgut-denizi-oldurecek-mi-htmlTurgut Deniz’i bıçaklayacak mı?

  Kalbimdeki Deniz Deniz(Özge Özberk) Kim? Sevgilisi-Kariyeri-Oynadığı Diziler?

gözü dönmüş turgut elinde bıçakla Fikriyeyi kovalarken Deniz tarafından durdurulur. Deniz Turgut’u durdurmasına durdurur ancak elindeki bıçağı sonradan fark eder. Tahminimiz şöyle; Turgut hafif bir bıçak dabersi ile Deniz’i yaralayabilir. Veya sonradan eve gelen Mirat Turgut’u etkisiz hale getirecektir. Sizde tahminlerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

  Kalbimdeki Deniz Mustafa Ölecek Mi? Diziden Ayrılacak Mı?

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 26 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın