Kara Sevda Dizisi Hakkı Bey Gerçeği. Hakkı Bey Kim? Kemal İle Bağlantısı Ne?


Kara Sevda Dizisi Hakkı Bey Gerçeği. Hakkı Bey Kim? Kemal İle Bağlantısı Ne?

Kara Sevda her hafta bir gelişme ile izleyicileri ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Son bölümde Emir’in kardeşi olarak Asu’nun ortaya çıkması akıllarda bir çok soru işaretinin oluşmasına sebep oldu.

kara-sevda-9-kasim-fragmani-43-bolumde-neler-olacak-ozet-fragman-ve-ipuclari9Asu ile Hakkı Bey’in bağlantısı ne? Kemal ile Hakkı beyin tanışması tesadüf müydü? Yoksa planlı bir oyunun parçası mıydı? Tüm bu sorulara cevap arayan izleyiciler için bu yazımızı hazırladık.

Asu ve Hakkı Bey bağlantısı nedir? Kemal ile Hakkı Bey’in tanışması tesadüfi mi yoksa planlı bir oyunun parçası mıydı?

Evet bizim yorumlarımız şu yönde. Hakkı Bey Emir’in annesinin gizli aşkıydı. Aralarındaki bu yasak aşkın meyvesi olarak Asu dünyaya geldi. Hakkı Bey ile Emir’in annesi bu yasak aşkı daha fazla gizleyemediler ve Galip Beyin haberi oldu. Galip bey üvey kızını kabul etmedi. Hakkı bey kızına amca olarak göz kulak olmaya başladı. Asu Hakkı bey’in babası olduğunu biliyor(bilmeme ihtimali de var- mesela Hakkı bey Asu’ya “Galip senin baban ama seni kabul etmedi, seni terk etti” diyerek Asu’nun nefretini arttırmış olabilir) ama bize göre Asu biliyor çünkü Kozcuoğlu ailesini bitirme planını beraber tasarladılar.

Dizi Haber Sitesi  Zuhal Topalla İzdivaç Birkan ile Derya Son Durum Ne?

kara-sevda-9-kasim-fragmani-43-bolumde-neler-olacak-ozet-fragman-ve-ipuclari5Kemal ile Hakkı Bey’in tanışması tesadüfi mi yoksa planlı bir oyunun parçası mıydı?

Hakkı Bey Kemal’in Nihan ile ilişkisini 2010 senesinden beri biliyor ve Kemal’in Sezin ve Kozcuoğlu ailesinden yendiği darbenin farkındaydı. Kemal’in üniversite yıllarındaki başarısı, zeki ve dürüst yapısı Hakkı Bey’in dikkatini çekmişti.

Dizi Haber Sitesi  Babam Ve Ailesi Kemal Kimdir? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler ve Sevgilisi


Kozcuoğlu oğlu ailesini bitirmenin en önemli yanı şirketin başına güvenilir, seki, dürüst birisinin geçmesi idi. Hakkı bey hastaydıkara-sevda-9-kasim-fragmani-43-bolumde-neler-olacak-ozet-fragman-ve-ipuclari0

Kemal’in Asu ile evlenip şirketin başına geçmesi Hakkı Bey için çok önemli. Bunun için Kemal’i, Nihan’ı bırakması için ikna etmeye çalışıyor. Dizinin devamlılığı için Kemal ile Nihan’ın birleşmeyeceğini söyleyebiliriz. Zaten dizinin isminden de anlaşılacağı gibi bu sevda KARA bir sevda. Kavuşması zor hatta imkansız, bulaşanı yakan bir sevda. En azında son sezona kadar aşıkların buluşmasına yönelik hiçbir emarenin olmayacağını söyleyebiliriz. Sadece izleyiciyi ekranda tutmak için kısa süreli “acaba buluşacaklar mı” türünden sahnelerle geçiştirilecek. Zaten buluşmamalarını da istemeyiz çünkü dizinin sürekliliği ve konusu itibari bunun olmaması gerekir.

Dizi Haber Sitesi  Aşk ve Gurur Ceren Kim? Gerçek Adı? Oynadığı Diziler? Sevgilisi

Şimdilik bizden  bu kadar. Bizi takip etmeye devam edin… Yeni yorumlarımızla yakında sizlerle olacaz.


Salih’in Dizideki Rolü ne?

Zeynep’i Nasıl Bir Akıbet Bekliyor?

Tarık Emir’in Gerçek Yüzünü Görüp Kemal’le Müttefik Olacak mı?

Hepsi ve Daha fazlası için bizi takip edin…

Kara Sevda dizi ile ilgili diğer haber ve yorumlarımız için tıklayınızSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 1 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın