Kara Sevda Dizisi Kemal ve Nihan Kavuşuyor mu? Tarık Kemal’i Vuracak mı? Kemal Ölecek mi? Diziden Ayrılıyor mu?


Kara Sevda Dizisi Kemal ve Nihan Kavuşuyor mu?, Yoksa Tarık Kemal’i Vuracak mı?

Star Tv’nin sevilen dizilerinden KAra Sevda 23. bölümü geride bıraktı. Geçen kafta ki bölümü ile izleyicileri ekranlara kilitleyen KAra Sevda muhteşem kurgusu ile sevenlerini merakta bırakmaya devam ediyor.

kara-sevda-9-kasim-fragmani-43-bolumde-neler-olacak-ozet-fragman-ve-ipuclari14

Kara Sevda Kemal Burak Özçivit Ölecek mi? Diziden Ayrılıyor mu?

Önceki bölümlerde Nihan Emir tarafından kandırıldığını anlıyor ve kardeşinin katil olmadığını öğreniyor. Bu Nihanın prangalarından kurtulacağı anlamına geliyordu. Büyük bir öfke ile kendisini Emirin yanında bulan Nihan kandırıldığını ve akrebin hazin sonunun geldiği söyler.Emir den ayrılacağını söyleyen Nihan yüzüğünü çıkarır ve Emir’in eline bırakır. İşte bu hareket uyuyan devi uyandırmıştır. Emir psikopatça sevdiği Nihan’dan asla ayrılmayacağını söyler ve Kemal’e savaş ilan eder.

kara-sevda-9-kasim-fragmani-43-bolumde-neler-olacak-ozet-fragman-ve-ipuclari12

Emir yine Kemal’i kardeşi üzerinden vurmak için harekete geçer ve Nihan Kemal’in evindeyken Tarık’ı Nihan’ı getirmesi için gönderir. Kemal ve Tarık kardeşleri 2. defa karşı karşıya getiren Emir stratejik bir adım atarak bu aşk savaşında kozları elinde toplamaya çalışır.

Kemal karşısındaki ezikliği yaşayan ve  bu eziklik altında küçüklüğünün ağırlığı ile ezilen Tarık, hem kendisine hem kemal’e hem de çevresindekilere kendini ispat etme çabasındadır. Ve bunu eline geçen her fırsatta göstermeye çalışır. Nihan’ı almak için Kemal’in kapısına dayanan Tarık Kemal’le girdiği tartışmada belindeki silahını çeker veeeee……

 

Tarık Kemal’i Vuracak mı? Kemal ölecek mi? Diziden ayrılıyor mu?

Tarık bu hali ile Kemal’e zarar verecek mi? Yoksa aralarındaki kardeş bağı ağır mı basacak? Tarık ezikliğinin verdiği benlik duygusu ile tetiğe basacak mı? Kemal Ölecek mi yoksa yaralanacak mı? Diziden ayrılacak mı?

Tüm bu soruların cevabı için bizi takip etmeye devam edin…

kara-sevda-9-kasim-fragmani-43-bolumde-neler-olacak-ozet-fragman-ve-ipuclari

Kara Sevda Dizisi ile ilgili haberler için lütfen tıklayınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 30 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın