Karagül 13 Mayıs 121. Bölümde Neler Olacak? Özet-Fragman ve İpuçları


Karagül 13 Mayıs 121. Bölümde Neler Olacak? Özet-Fragman ve İpuçlarıKaragül 13 Mayıs 121. Bölümde Neler Olacak Özet-Fragman ve İpuçları (4)

Oğlunu durduracak bir yol bulamayan Kadriye Ana, Kendal’ın ağalığını Şamverdi olmamasıyla tehdit etmeye başlar. Bunun karşılığında asla sessiz kalmayacak olan Kendal, Kadriye’ye açık ve net bir şekilde eğer bu gerçeği ortaya çıkarırsa en sevdiklerinin canını alacağına dair yemin eder. Köşeye sıkışan Kendal artık dur durak bilmeden saldırmaya devam etmektedir.

  1936'da İstanbullu Basketçiler Hangi Ülkenin Milli Takımını Türkiyeye Getirip Yenmiştir


Diğer yandan Kendal’ın Fırat’ın ölümüyle ilgili bağlantısı öğrenen Narin, Kendal’la kıyasıya bir kavgaya girer. Ancak Kendal, en az kendisi kadar onunda suçlu olduğunu söyler.

Maya ve Rüzgar’ın tehlikeye düşmesinde parmağı olan Narin’e Baran’da sözleriyle saldırınca, iyiden iyiye suçluluk duygusuna düşen Narin ne yapacağını bilemez ve belki de hayatının en yanlış kararını verir.

  Yeni Gelin Dizisi Hazar Kim? Gerçek Adı? Oynadığı Diziler? Sevgilisi


Narin’in verdiği karar geriye kalan konak halkının ve özellikle Ebru ve Baran’ın hayatına yeni bir darbe olarak inecektir.Karagül 13 Mayıs 121. Bölüm Fragmanı İzle (Güncellenecektir)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 7 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın