Karagül 3 Haziran 124. Bölümde Neler Olacak? Fragman-Özet ve İpuçları Haberimizde


Karagül 3 Haziran 124. Bölümde Neler Olacak? Fragman-Özet ve İpuçları HaberimizdeKaragül 3 Haziran 124. Bölümde Neler Olacak Fragman-Özet ve İpuçları

Herkesten çok sevdiği oğlunu kaybettiğini öğrenen Kendal, bu acı gerçeği kabullenemeyerek Mehdi’nin cansız bedenini hastaneden kaçırır. Mehdi ile ilgili durumdan haberi olmayan Emine, Kendal’ın babasını öldürdüğünü Oğuz’a anlatır.Karagül 3 Haziran 124. Bölümde Neler Olacak Fragman-Özet ve İpuçları (4)

  Zuhal Topal Yağmurun Sesine Bak Şarkısı ve Sözleri


Oğuz Kendal’ı tutuklamak için uzun süredir aradığı fırsatı sonunda yakalamıştır. Kendal için bedel ödeme zamanıdır artık.Karagül 3 Haziran 124. Bölümde Neler Olacak Fragman-Özet ve İpuçları (5)

Özlem’in çantasının Fırat Nehri’nde bulunması, Mehdi bebeğin ölümünü hazırlayan kazada da Kendal’ın parmağı olabileceği şüphesini doğurur. Delilleri tek tek toplayarak gerçeğe ulaşan Oğuz Kendal’ı tutuklamaya geldiğinde her zamankinden de tehlikeli bir Kendal ile karşılacaktır.Karagül 3 Haziran 124. Bölümde Neler Olacak Fragman-Özet ve İpuçları (7)

  Hayat Şarkısı Burçin Kimdir? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, yaşı, Oynadığı Diziler Ve Sevgilisi


Kaybedecek hiçbir şeyi kalmayan Kendal’ın intikam yemininden tüm aile payına düşeni alacaktır.Karagül 3 Haziran 124. Bölüm Fragmanı (Güncellenecektir)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın