Kaybedenler Kulübü Yolda Film Müzikleri
Kaybedenler Kulübü hatırlayacağınız üzere 2011 yılında vizyona girmiş ve büyük bir beğeni toplamıştı.Kaybedenler Kulübü Yolda Film Müzikleri ise şimdiden merak edilen konular arasında yerini aldı bile. Filmin ikincisinin veya devamının çekilip çekilmeyeceği konusunda ise yıllardır bir beklenti olduğu kesindi.Filmin devamının KAybedenler Kulübü Yolda ismi ile devamının çekildiği başrollerinde ise ilk filmde olduğu gibi Nejat İşler ve Yiğit Özşener başrolde yer alacak.Dizi Haber Sitesi  " Yeni Gelin " Sema Keçik Kim? Boyu? Kilosu? Yaşı? Karakteri?
Kaybedenler Kulubü Yolda
Kaybedenler Kulubü Yolda

 

 

 

 

 

 

 

 

İkinci filmde bu defa Mete ve Kaan kafalarına göre bir yolculuğa çıkacaklar ve bu yolculuklardaki maceraları izleyiciye sunacaklar. Filmin yönetmenliğini Bodrum Masalı dizisinden tanıdığımız Mehmet Ada Öztekin üstleniyor. Filmin çekimleri ekim ayında başlayacak. 2018 yılında vizyona girmesi bekleniyor.

Dizi Haber Sitesi  Deniz İle Hanife'nin VTR Şarkısı Ve Sözleri

Kaybedenler Kulübü Yolda Filmi Konusu

Filmin ilk serisinde Kaan yayınevi sahibi, Mete ise plakları biriktiren ince zevkleri olan bir bar işletmecisiydi. Filmin Yolda isimli ikinci serisinde ise Mete ile Kaan’ın kafalarına göre çıktıkları yolculukta başlarından geçen maceralar konu edilecek.

Kaybedenler Kulubü Yolda
Kaybedenler Kulubü Yolda

Kaybedenler Kulübü Yolda Film Müzikleri 

Dizi Haber Sitesi  Güldüy Güldüy Show 12 Ağustos Cuma 5. Bölüm Konukları Kimler? Fragman İzle

Kaybedenler Kulübü yolda filminde çalan şarkılar ve film müziklerini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 9 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın